şükela:  tümü | bugün
  • büyük liderimiz, avrupa ve amerikanın komploları altında yok edilmeye çalışılan recep tayyip erdoğanın, muharrem ince ile aynı televizyonda karşılaşmaktan korkması beni çok şaşırtıyor neden çıkamıyor anlayamıyorum.

her fırsatta bütün dünya liderlerine korkusuzca saldırıyor, hepsinin ağzının payını veriyor ne trumptan lafını sakınıyor ne merkele acıyor ama ince karşısına çıkmaktan niye bu kadar çekiniyor anlayamıyorum.

gerçi inceden çekinmesi bir derece anlaşılabilir baya sağlam ilerliyor kendisi ama şu chplilerin bile artık illallah ettiği vasıfsız kemalle bile aynı televizyona çıkmadı, niye bu kadar çekiniyor onu anlamıyorum. yıllardır tutturmuşlar bir televizyona çıkalım diye aldı başını gidiyor başkanım yeter artık susturun şunları.

yıllardır hep kaçamak cevaplar veriyorsunuz başkanım lütfen şunların ağzının payını verin artık ailemden bu soruyu sorup duruyorlar verecek cevap bulamıyorum.
  • kesme işareti kullanılmadığına göre muharrem ince'den değil de ufak ufak birşeylerden korkması anlamı taşıyan önerme.

edit: tırnak -> kesme
  • mevcut durumda olması gerekendir. nitekim gümbür gümbür geliyor muharrem ince. meral akşener'in ve temel karamollaoğlu'nun da popülerliği küçümsenemez. temel karamollaoğlu belki meral akşener kadar çok oy alamayacak ama ittifaka renk kattığı su götürmez bir gerçektir.