şükela:  tümü | bugün
  • büyük resim olayına giriyorum ve recep tayyip erdoğan'ın çocuklara istismar yasasını veto ederek kahramanlaşacağını düşünüyorum. başkanlık oylaması için böyle bir şov da lazım.
  • olması mümkün olan bir durumdur.

fakat görüldüğü gibi biz bunu çoktan farkettik. bunu da yemezler uzuncuğum.

o değil de tayyip bunu veto ederse bu yandaş yavşaklar nasıl çark edecek onu merak ediyorum.

edit: böyle bir esneme, bir kıvranma, kızarma morarma filan. o değil de tayyip toplumsal mutabakat dedi la. ne ilginç şeyler bunlar.
  • ihtimaller dahilinde olan bir eylemdir.
    gerçekleşmesi durumunda en çok bekir bozdağ'nın ne diyeceğini çok merak ediyorum.
    sayın cumhurbaşkanımız tecavüze sarıldı diyebilecek mi mesela?
  • kesinlikle katıldığım olay, düşünce. dün ben de bu konuda bir şeyler yazmıştım.1 2
  • veto şeklinde olur mu bilmem ama muhakkak karşı çıkıp bir iki laf sallayacaktır.

onun bunun ne diyeceğini merak etmeye gerek yok be. danışıklı dövüş arkadaşlar. başkanlık şart. kadem'in basın açıklamasını okudunuz mu? kadem nedir? kimlerden oluşur. yani böyle.
  • bence de çok mantıklı hareket hatta akpliler dolar, tayyip ülkede yokken yükseliyor diye nasıl hala düşünemediler onu da merak ettiğim durum.
  • veto etmezse şerefsiz veto ederse şov için veto ediyor diye havlıyorlar adama. siz ne kadar beyinsiz insanlarsınız. 15 temmuzdan sonra idam gelecek dendi o zaman da havladılar insanlık değerlerine aykırı diye. hayır sizi ne memnun eder onu önerin de ona göre hareket edelim belki o zaman memnun olursunuz , samimiyetsiz insan(!)lar sizi. (bkz: yazarlarin idam referandumunda verecekleri oy) bakabilirsiniz sevgi pıtırcığı sahtelere gerçekten idam istiyorlar mı diye.
  • eski mesleğinin gereğidir. akp orta yap, uzun gol at.
    istediği kadar gol olsun, veto olsun, hiçbir şey devletin adalet bakanının cinsel istismardan bahsettiğinde küçüğün rızası ile olan işler bunlar cümlesi rezaletini silemez. bak hiç hazzetmem senden ama golü 90'a çakmak istiyorsan bu bakanın da bakanlığını veto et. görevden aldır davut'a yaptığın gibi. en azından ülkede güzel bir şey oldu deriz.
  • eger oyle bir planlari varsa bekir bozdag'a ne soyleyecegi de soylenmistir merak etmeyen. akp'nin mantik bu.