• çok sevgili cumhurun başı köşeyi dönüversin

gramajı 250 den 200 e düşen ekmeği 1 liraya yerken aslında yediği kazığın farkında olmayan

dünyanın en pahalı mazotunu kullanırken "ama yol yabdı" diyenlerin, mazot bu kadar pahalı iken o yolları götüne sokması gerektiğinin bilincinde olmayan

sağlık hizmetlerinin bedava olduğu yalanını, aslında sağlıkla ilgili her boka para ödediği halde kabullenmeyen

dolar uçup göklerde şahlanırken, "dolar yükseliyorsa bize ne" sığlığıyla cevap verebilecek geri zekalılar varken (bunlardan sözlükte de var)

dünyayı karşısına alıp kıbrıs'ta destan yazan bülent ecevit gibi bir adamı saygılı karakteri ve nezaketinden ötürü amerika lideri karşısında elleri bağlı durdu diye "ezik lider" sınıfına koyarken
    süleyman şahı savunmak şöyle dursun korkakça kaçırmış, işi gücü sokak jargonuyla ona buna "ey" bilmem ne diye içi boş tehditler savuran adama "götünün kılıyık" diyecek kadar aşağılık karaktere sahip insanlar varken

çıkarının ters düştüğü terör örgütleriyle arayı açınca her defasında "kandırıldık" ayağını hazmeden midesiz kitle yaşarken bu ülkede

bırakınız efendim cumhurun başı köşeyi dönüversin, hakkıdır

edit: "5 milyon para mı" diyenler olmuş
    5 milyon adamın kendi beyanı zaten
    allah aşkına siz bu rakamın 5 milyon olduğuna inanıyor musunuz?
    cevabı kendinize vermeniz yeterli
  • rte'yi bilmiyorum ama uzun boylu bir ülke başkanı, yönettiği ülkeye gelen tüm yabancı yatırımcılardan, yatırım bedelinin %10'unu düşük iq'lu oğlunun hesabına gönderilmesini talep ediyordu.bu şekilde dünya'nın en zengin 10 insanından biri olduğu iddia ediliyordu.konuyla alakasız ama belirtmek istedim.
  • haydi sen kendini sağlama aldın. sen güçten düşünce çocuklarının peşine düşmeyecekler mi, servetinin yani çaldıklarının hesabı sorulmayacak mı onlardan? insan biraz çocuklarını düşünmez mi?
  • 2008 'de sızan wikileaks belgelerinde, rakam zikretmeden dünyanın en zengin devlet adamı deniyordu. öyle senin benim gibi fakir insanların hayal edip tahmin edebileceği bir servet değildir.
  • eğer abd reza olayında ki 1 numara olarak uzunu gösterirse ne malezya, ne katar ne de isviçre de ki hesaplarda ki parasına uzun el bile süremez. abd o paraların tamamına el kor. uzun o paraların üstüne soğuk su içer.
  • fetocu olan bir doktorumuz, (ki fetocu oldugunu bilmiyorduk, tutuklandiktan sonra ogrendik) 80 milyar usd demisti. ne kadar dogru ne kadar yanlis bilmiyorum tabi.
  • evlatlarım ve çevrem tarafından kandırıldım derse şaşırmam.
  • en az 11 haneli olduğunu düşündüğüm servet. fakat dostlarım, söyleyin bana, güzel bir kadınla, güzel bir plajda denizi seyredip, buz gibi biranızı yudumlayamadıktan sonra, o servet 11 haneli olsa ne yazar, 21 haneli olsa ne yazar? sen kimsin ya? pardon bu o değil.
  • kardeş bu paralar abd'nin paraları demişsin ama eğer bu paralar abd'nin ise bizim paralar nerde lan ? "bizim paralarla yol yabdı" diyenin ağzına vururum fırın küreğiyle, o paralarla burdan alaska'ya yol yapardık aminyum.
hesabın var mı? giriş yap