şükela:  tümü | bugün
  • kaynak

nicolás maduro'ya yapılan droneli suikastten sonra alınmış bir önlem gibi görülüyor ama biraz abartılmış gibi.
  • tanım: darbe gecesi helikopterleri görmemiş yazar tesbiti.
  • yandakilere de javelin vermeleri gerektiğini düşünüyorum. hatta başka çatılara da minigun ile mg nest kurduk mu tamamdır, az mı oldu yoksa??
  • helikopterleri marihuanback'in annesinin evine inerken gördüğümden normal karşıladığım olay.

herhalde parti vardı.
  • gereksiz değildir, o korumalar zaten bireysel girişimler için drone olayı basitçe toplanan 5-10 kişi tarafından bile gerçekleştirilebilir.
    yine de insan jammer'lar ne güne duruyor demiyor değil.
  • cumhurbaşkanı ciddi ciddi istanbul'da helikopterle suikaste uğrayacağını düşünüyorsa kendisi de fetö'cüleri veya başkalarını ayıklarken nokta atışı yapılamadığının farkında muhtemelen.
    drone'a karşı stinger kullanılmaz. onun için frekans bozucular var zaten. (külliye'nin dibinde oturduğum için biliyorum)
  • ülkeyi s.ktir et esas sana bişey olmasın stingeridir.
  • ülkenin cumhurbaşkanı tabiki korunacak. adamın en yakınındaki subaylar fetöcü çıktığı için endişeleniyor olabilir haklıdır. benim merak ettiğim çamlıca camii’de ne gibi incelemelerde bulunduğu. geçen sene de olağanüstü güvenlik önlemleri altında incelemelerde bulunmuştu. yani rte mimar veya mühendis değil neden sürekli gidip gelip inşaata bakıyor çözemiyorum.
  • (bkz: korkma)
    havadan gelecek bir saldırıdan korkuluyor galiba. peki gerçekten bir saldırı olsa ilk hedef elinde füzeyle armut gibi terasta dikilen zavallı asker olmayacak mı? madem böyle bir saldırı ihtimali var daha temkinli olunması gerekmez mi?
    ayrica; dört bakan (sağlık bakanı da var) ve bir cumhurbaşkanı bir cami de iki saat ne inceler? (haberin diliyle incelemelerde bulunur)
    (bkz: neden)