şükela:  tümü | bugün
  • benim artık midem bulanıyor. siyaset için, oy için, rant için iki yüzlü olmak midemi bulandırıyor.

(bkz: 31 mart seçimleri)nin iptal kararının açıklanmasından bir gün öncesinde kameralara karşı söylediği sözdür. adeta seçim iptalinin de habercisidir. ysk'nın kimin emriyle hareket ettiğini de tüm türkiye'nin de malumudur.

pkk terör örgütünün liderinin kardeşine böyle nasıl hitap edersin. nasıl bir anda böyle yumuşadın terör örgütlerine karşı. daha geçenlerde sana oy vermeyenlere bile terörist yaftası yapıştıran kişi de sensin. bir oyun bu kadar iki yüzlü oynanmaz. çıkar uğruna, rant uğruna ülkeye zeval gelmesin diye can veren şehitlerin ahını almaz mısın? bundan hiç korkmaz mısın? bununla ilgili bir yalanlama veya düzeltme yayınlanmaması işin acı tarafı. bilerek ve isteyerek yapıldığı aşikar. muhafazakar diye oy verilen bir kesin bu seferde vicdanınız el verecek mi?

ilgili video'da yanındaki gözlüklü şahıs basın iletişim danışmanıymış. sanki oda huzursuz gibi bazı açıklamalardan. gözleri yerinde durmuyor, hareketleri çok ilginç. gözlemlemenizi tavsiye ederim.

siyasi görüşüm: hiç bir partili değilim. parti tutmak desteklemek benim için sadece adaylar doğrultusunda seçim boyunca sürer. ne yazık ki, öyle dik duruşlu bir parti mevcut değil şahsımca. 31 mart ve 23 haziranda ekrem imamoğlunu destekliyorum. bir şansı olsun istiyorum.

ilgili video
  • eee bizim mehmet işte :d
    ne desin? adamın adı mehmet.