• an itibariyle kahkaha attıran fake.
    lınk

edıt: yalnız emıne fake make dınlemez büyük ıhtımal fırçayı basar.
  • levent kirca skeci animsatti
  • kabanı merkele verse alacakmış yalnız.
  • bence rte bir zamanlar kişisel hayatında acayip trolldü. ilkokul arkadaşları; "sınıfın en yaramazıydı, kızların saçını çekiyordu." diyorlardı haha
  • merkele bak başkanımın paltosunu tutmaya nasıl da hevesli. (bkz: hold my palto)
  • benim anlamadığım ne var şimdi bu videoda? adam durup dururken birden hareketlendi, hararet basmış da, tansiyonu düşmüş gibi, paltosuna çullandı. kadın da ne oldu diye bakıyor. bir an şaşırdı sanırım. “paltoyu verse alacaktı”. ee? alsa ne olur? herkes başkan olunca uzun gibi kasıntılı, kompleksli mi oluyor anlamadım.
    kadının ülkesi şu anda 13,5 milyar euro bütçe fazlalığını nereye harcasak diye kafa yorarken, kimileri de sanki tayyip reyiz paltoyla alman devletini dize getirmiş ayakları çekiyor.

espri, ironi şeysi:

bakın sevgili suserler. benim burada hiçbir şey kastığım falan yok. ben bu videoda ne bir espri, ne anormal bir durum, veya fake atma tarzı bir şey, hiçbir şey görmüyorum. yok erdoğan’ın insani hallerine tanık oluyormuşuz da, komikmiş de... nesi komik arkadaşım?
    20 yıl içinde koskoca bir ülkenin, demokrasinin, cumhuriyetin temelini yakan insanların ben insan hallerini görsem ne yazar? sempati mi duyacağım?
    karikatürünü bile çizemediğiniz, hakkında iki eleştiri yapınca silivri’yi boylamaktan korktuğunuz adamın insanlık hallerini mi komik buldunuz?
    ah ne tatlış, ne pofuduk, ne sempatik. ısdırasım geldi.
    cumhuriyet tarihin en çok kandırılan başkanı alman şansölyesine fake atmış. yaaaa yaaaa...
  • şaka maka merkel'i heyecanlandırmış gibi görünen olay, resmen kadının eli ayağı boşaldı bir anda.
  • ahahaha olayı bütçe açığına siyasete kadar getirdiler. lan olm biraz gevşeyin komik ve basit bir olay bir anlam aramayın her şeyde.
  • 1. dünya savaşı’nın intikamı alınmıştır.
  • merkel karizmayı çizdirmiştir. bilmem kaç senedir siyaset yapıyosun ama karşındaki adam ceketine yeltenince uşak gibi bi pozisyon alıyosun. ne bileyim biraz şey geldi.
hesabın var mı? giriş yap