• utanç tablosu. rte'nin hayalindeki türkiye fotoğrafını oluşturuyor sanırım. pazar günü taksim'de 50.000'den fazla kişi, kız erkek karışık yürüdük. kimse azmadı. hamile de kalmadı. en ufak bir sorun yaşamadık. bizde bir sorun var herhalde. ilginç tabii.
  • tartismanin faydasiz olacagi konudur. gecmisi 2007 yilina kadar dayanir. yeni bir mevzu degildir.

akp secmeni boyle kendini daha iyi hissediyorsa bunun tartismasini yapmak da mantiksizdir. sen onaylamazsin, onlarin hosuna gider.
  • oha ciddi ciddi haremlik seramlık uygulaması varmış erdoğan'ın mitinglerinde. başlık 2011'de açılmış yeni bir şey de değil. vay anasını. ve biz o mitinge gidip bundan rahatsızlık duymayan kişilere laf anlatmaya çalışıyoruz.
  • manyak mısınız arkadaşlar
    mitinglere gelen kitle ile her gün müge anlı'ya çıkan kitle aynı.
    o çizgi orada olmasa ülke nüfusu ne olur fikriniz bar mı?
  • bugün fark ettiğim çok enteresan ve vahim olay. bu muhteremin twitter'ına gidin ve miting fotoğraflarındaki kitleye bakın. neredeyse her birinde kadınların ve erkeklerin bilinçli şekilde konan bir çizgiyle ayrı olduğunu göreceksiniz. başta acaba şehirle falan mı ilgili acaba dedim ama aynı zamanda meral akşener ve muharrem ince'nin twitter'larına baktım aynı şehirler için ve sonra bunun rte'ye özgü olduğunu fark ettim.

örnek: https://twitter.com/…gan/status/1005141967221686275
  • hâlâ gündem olamayan vahim hadise. gençler, ahoy!
  • tam üzerinde durup elimizdeki su kasesine bir kürdan atarsak kürdanın sağa veya sola dönmeden öyle sabit durduğunu göreceğimiz meridyen gibi mübarek bir hattır.
hesabın var mı? giriş yap