• kafası şişen vatandaşların sorusudur. evren döneminden beri onlarca lider gördüm ama böyle cır cır olanını görmedim. bi susta kulağımız serinlesin arkadaş!
  • habur'da terörist karşıladılar. o konuşmaya devam etti. pkk şehirlerimizde ülkenin gözü önünde savaş hazırlığı yaptı, temizleyeceğiz diye yüzlerce şehit ve gazi verdik.o konuşmaya devam etti. feto onun iktidarında ülkenin her yerine devletin her kademesine yerleşti üstüne darbe girişimi yaptı meclisi bombaladı, insanlarımızı şehit etti.o konuşmaya devam etti. yandaşa akıl almaz büyüklükte ihaleleri dolarla verdiler hazine garantisi verdiler. o konuşmaya devam etti.

"filistin'i koruyorum" diyen adamlar "suriye sınırındaki mayınlı arazilerin haritasını kaybetttik temizlettireceğiz" dediler. israillilere temizlemenin karşılığında tarım yapacaklar diye vermeye kalktılar. o yine konuşmaya devam etti.

bu adam öyle darbeyle falan da gelmedi seçimle getirdik. her seçim iktidarı neredeyse yüzde ellilerle teslim ettik. bu kadar nedene rağmen karşısında durabilecek bir kişi bile yok. adam niye sussun arkadaş.
  • kumanda kimdeyse sesi o kısar kardeşşş.
hesabın var mı? giriş yap