şükela:  tümü | bugün
  • birçok kişinin düşündüğünü, prof. dr. yalçın küçük de dile getirdi; sunucu ferit atay'ın "berat beyi hazırlıyor diyorsunuz?" sorusuna "o kesin. zaten kızlarını falan da hazırlıyacak değil oğlunu da değil. berak damattır o da çok hevesli" diye cevap verdi.
    link (altıncı dakikadan itibaren)
    berat albayrak'ın enerji yatırımlarıyla alakadar olmasını vurulayan küçük, "habertürk'ün sahibi çok çok ilgili. devamlı her gün resmi var. bir ay aldım ona baktım" dedi.

recep tayyip erdoğan'ın açıkça bırakma sinyalleri vermesini değerlendiren yalçın küçük, ekonominin kötü gidişatından rahatsız olan iş adamlarının (örnek: acun ılıcalı) ve ordunun parçalanmış halinden rahatsızlık duyan fraksiyonların erdoğan'ı erken seçime mecbur ettiğini söyledi.
    28 şubt kararlarını küçük, "tayyip bey bir takım paşalara müebbet ceza verdi.bunu veremez.böyle şey olur mu. biz bu ordunun içindeyiz, biz bu orduyu yedirmeyiz tayyp be'e. o da yiyemiyeceğini biliyor. yeni bir ceza sistemi çıktı, al kardeşim müebbet. nedir müebbet? hangi müebbet? böyle sistem olur mu?" diye eleştirdi.
  • rahatsız olan iş adamlarının (örnek: acun ılıcalı) 16 maç ceza yiyen ardayı survivor da oynatsın rahatsızlığı geçer sayın iş adamımızın.
  • acun ılıcalı dan sonra sını okumadım. her şey tamam da tayyip bey acun un isteği ile mi yerini bırakacakmış damadına.. valla sesli güldüm.