• entry ler arasında şöyle yazanlar var, sağlık hizmetleri konusunda bir çok ülkeyi tokatlayacak seviyedeymişiz.

peki ben her ay sgk ya dünyanın parasını vermeme rağmen niye sağlık hizmetleri bir çok ülkeyi değil de bizi tokatlıyor.

yanlış olmasın ankara' da yaşıyorum ve o devasa şehir hastanesine gidiyorum. randevu almak kolay, o tamam hadi bir hafta sonrasına buldun aldın. ee? doktor tetkikler istiyor veya küçük bir operasyon geçireceksin, hooop bir sene.

süper. yani başka ülkeleri tokatlayacak seviyede sağlık hizmeti var ama sigortalı vatandaş özel hastaneye gitmeden bundan faydalanamıyor üstüne de her ay sgk ya dünyanın parasını veriyor. tebrik ederim.
  • esnaf gibi esnafın yeni atılımıdır. reisimizin fuarları da gezmesini tavsiye ederim. oradan da çokça müşteri bulabilir. yalnız giderken eşantiyon götürsün. malum, fuar dediğin yer eşantiyon toplamak için var.
  • yiğidi öldür hakkını yeme. sağlık hizmetleri konusunda birçok ülkeyi tokatlayacak seviyedeyiz. fiyatlar da avrupa'ya göre oldukça hesaplı. taksimdeki çim adamlar boşuna türkiye'yi tercih etmiyor. göz çizdirmek için kayseri göz e gelen alman sayısına bir göz atmanızı tavsiye ederim.
  • o kadar yatırım yapıldı, yap işlet devret bile olsa sorumluluğu var hükümetin, sözler verilmiştir kesin imzalı olarak. ayrıca türkiye'de sağlık hizmetleri ucuz. hem özel hastanelerde hem de devlet hastanelerinde. sağlık turizminde dünya lideri olabiliriz bu yatırımlarla. o açıdan bakınca ters gelmiyor açıkçası.
    tanım: yanlış olmayan girişim
hesabın var mı? giriş yap