• kılıçdaroğlu yapsaydı ne dinsizliği ne imansızlığı ne de kitapsızlığı kalırdı.

bu tür şeyleri hiç sevmem. insan unutabilir, hata yapabilir. bayram namazında bile hata yapabilen ve bazen yandakine bakan bir insanımdır. ben normal karşılarım bunu ama bu insanlar montaj video üzerinden kılıçdaroğlu ezandan önce orucunu açtı diye salyalar akıttı. yürüyen merdivene ters bindi diye denmedik laf bırakmadılar.

tanım: insanlık halidir. "insan" hata yapabilir.
  • hata yapabiliri kabul etmiyorum ben kardeşim.yaptığı hata felan değil adam resmen kılmıyor.inanmadığı insan yerine almadığı şehidimin namazını niye kılsın.
  • muhtemelen üç vakte kadar diyanet işleri başkanlığı tarafından yayınlanacak bir genelge ile namaz kılarken yapılacak hareketler bütün türkiye'de değiştirilecektir.

(bkz: reis yanlış yapmaz)
  • kılıçdaroğlu veya bahçelinin başına gelse,

seçim meydanlarında bangır bangır ateist ilan edecek kişinin düştüğü durum.

allah'ın sopası yok.
  • (bkz: abdestimden şüphem yok namazımdan da şüphem olmaz) diyen ak partili cumhurbaskanimizin eylemi he mi hayatta inanmam!
  • kafada hesap yaptığındandır, kesin.
    400'ü nasıl toplayacağının hesabındandır.

benim de önüme hesaplar kitaplar biriktiğinden önümden
    çin'in yuan yang bölgesi 4üncü kolordusu geçse,
    selam verse duymuyorum mesela.
  • sağında abdullah gül, solunda ahmet davutoğlu.

(bkz: bi ürperti geldi)
    (bkz: bunlar kazan kaldırır mı acaba)
  • işte sırf bu yüzden yapılan haklı eleştiriler de güme gidiyor. konuyla alakasız bir detay yakalayıp rte ile uğraşınca bu sefer yandaşları, çok haklı olunan ve alakalı bir konuda eleştiri getirilince, "yağan yağmuru bile rte'den biliyorsunuz. her şey rte zaten" diye eleştiriye kontra yapıyor. rte düşmanlığı ile önemli mevzuları karıştırınca konu bulanıyor ve amacından sapıyor. söylemek istediğimiz boşa gidiyor. eleştiri gereğinden fazla kullanıldıkça değerini ve etkisini yitiren bir şeydir, mesela özür dilemek gibi. buna dikkat etmek lazım.
  • gözünün önünde amerikan doları gezdirseler fazladan 3-5 selam verebilirdi aslında.
  • haha insan dilinin beterine uğrarmış. ülkücülere "fatiha, namaz bilmez, kafatasçılar" derken iyiydi ama.

(bkz: ya tayyip kardeş çok rahat konuşuyordun)
hesabın var mı? giriş yap