• (bkz: rte'nin ilk defa katildigim bir sey soylemesi)

edit: bu isin aktrollu oktrollu yok, karsisinda insan gormeyen bi cesaretleniyor. bir tweet vardi ya, "bu sitedeki bir cok arkadas dayak yememis, o temkinlilik yok"
    hah iste bu her yer icin gecerli. karsisinda seni gorse abi saygilar, abi ayagini opeyim, abi adamsin diyecek adamcik, ozelden anana sovuyor. gulup geciyorsun da herkesin, ozellikle coluk cocugun da okudugu seyleri yazan adamciklar bunlar. sonra nesil niye cop?

sokagi gormemisler ondan yok kardesim. haddinden fazla konustuklari, durmalari gereken yeri bilmedikleri, dertlerini duzgunce ifade etmeyi beceremedikleri icin tanimadiklari birinden dayak yememisler hic, ondan yok.

edit2: yorumumda siyasi hic bir amac yoktur. toplumsal bir tespitimi paylastim

edit3: suradan siddet guzellemesi cikaran arkadaslar bir daha okusun. karsindaki anlayissiz bir magandaymis ve ondan dayak yemeden derdini anlatacakmissin gibi anlatacaksin diyoruz, burasi turkiye arkadas, uyanin uykunuzdan. ulkenin buyuk cogunlugu anlayissiz birer maganda
  • görece katılsam da amacının çok farklı olduğunu bilmeyen yoktur.

sosyal medya çöplük ise yavş.. pardon yandaş medya nedir bilemedim. ahaber izlettirip koyun yapmak için söylenilen söz.
  • bahsettiği çöplüğün horozu bizzat kendisidir, nitekim akp medya bilmem ne merkezi diye kurup millete iftira atan trollerin başı da kendisidir.
  • tiktok ve instagram nasıl dejenere olunduğunun en iyi kanıtı. emeği geçenlerin hiç mi suçu yok?
  • ilk defa bi dediğine katıldım
  • doğru demiş
  • normal medyanın içine sıcan "japonya hukumetı" sayesınde turk medyası izlemez olduk. tv yi haftada bir acıyorum.
    sosyal medya tek eglence kaynagı, ötede oynayın ya. 4 köşeden darlayıp durmayın insanları. bizde farkındayız iyi değil ama %90 üstü yalama medyanın yanında bi tık özgür kalıyor ..
  • bütün ak belediyeler de sosyal medya hesaplarını temizlik işleri başkanlığında yürütüyorlar zaten!
hesabın var mı? giriş yap