şükela:  tümü | bugün
 • sonuçta yandaş gazetecilerle ayda 1 tv'de karşımıza çıkıyor. gazetecilerin de kendisiyle pek tartışabileceğini sanmıyorum.
 • sallamamak, takmamak, siklememek gibi nedenleri de olabilir. bi de o şekilde düşünün derim ama zor olur.

  ayrıca yine bi kanun uydurmuşsunuz. "nasıl çıkmaz lan?!"çıkmıyor olm işte. çıkmıyor.

  ayrıca muhalefet seçmeni cümle kuramıyor, görüyoruz. bunların başları ne yapabilir ki?

  (bkz: yanaşmaması)
 • diktatörlüğün bunu gerektirmesi.
 • 1- algı operasyonu; eğer parti liderlerinden biriyle tartışmaya katılırsa kendi tabanında " erdoğan bunlarla denk/bunlar erdoğan ile denk" algısı oluşacağı için şu an mevcut olan "güçlü lider" profili zarar görecektir. hepimizin bildiği gibi malum kesim güç kaybetmeye başladığın an satar ve ne olduğunu anlamazsın.

  2- sorulara verecek cevabı olmaması; bu kadar yolsuzluk, hırsızlık ve pisliğin bir izahı olamaz. canlı yayında madara ederler.
 • çünkü kendisi de yaptığı yanlışların gayet farkında. 80 milyonun önünde öylece kalakalmayı kim ister ki zaten? üzücü olan şey ise ülkenin bir ayağının çukurda olduğunu bilmesine rağmen ülkeyi kurtarmak adına tüm umudunu kaybetmiş, tamamen boşvermiş olması ve ülke menfaati yerine mümkün olduğunca fazla kişisel kazançla koltuğundan ayrılmaya çabalaması. tabii bizi bu hale getiren sadece erdoğan değil, yanlış anlaşılmasın. şu ülkeden gelen geçen her gerizekalının bol bol katkısı oldu. bir de üstüne bu eğitim sistemiyle ne yaparız hiç bilmiyorum. umarım hakkımızda iyisi olur fakat gidişat hiç iyi değil.
 • cumhurbaşkanının tartışma programına çıkmasını talep etmek nasıl bir ruh hali? yani ne için ve kimle tartışacak? gerçekten anlamış değilim. dikkat çekmek ya da kendinizce gündem oluşturma çabanızı anlıyorum ama aptal durumuna düşmeden, makul şeyleri tartışmaya açın. bu tür saçmalıkları kim kulağınıza üfürüyor bilmiyorum ama komik. güya başlık.
  (bkz: yanaşamayan başlık)
  (bkz: özel ekşi anaokulu)
 • hafızam beni yanıltmıyorsa kendisi deniz baykal ile tv'ye çıkmış ve orada baya oy toplamıştı. mağlubiyetinin de böyle olacağını zannetmektedir belki. hani nasıl gelirsen öyle gidersin hesabı...
 • konu ne olursa olsun haksız çıkacağını biliyor. eğitimsiz halka hitap etmek, onları kendine inandırmak, destek almak kolaydır. ancak tv'ye çıkıp herhangi bir konuyu kendi dengiyle tartışmasına imkan yoktur.

  kıyamet koptu da tv'de tartışma programına çıktı diyelim. akp'nin oyu kafadan 10-15 puan düşer. bunu da bu kadar net söylüyorum.