şükela:  tümü | bugün
  • nankörlük ve iki yüzlülüktür. insanda biraz utanma olur. hem adamın yolundan geç hem adamı kötüle, eleştir. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürürüm ama siz ondan da anlamazsınız..

edit: lan gece uyumadan trollüyüm dedim yine sazan gibi düşmüşsünüz puhahhaha ne salaklar var şu sözlükte ya. bütün cahiller toplanmış. ayrıca son olarak #56712923
  • osmanlı’nın son zamanlarında bir edebiyatçının dediği gibi:
    “soğan soyulurken yaşarıyorda gözler hazine soyulurken aldırmıyor öküzler”

vergiyi ödeyen kişinin hesap sorma hakkı dünyanın tüm demokratik ülkelerinde vardır. konu kaynaklarının verimli kullanımıdır, “ne harcadın&ne yaptın”
    40 yıl döviz üzerinden yapılan anlaşmalar ile alakalı elbette vatandaş hesap soracaktır, 1 yıl taksit ile tv alırlen 272728 defa düşünen vatandaş, dünyanın en yüksek vergilerine maruz kalırken 40 yıl döviz ile gerçekleştirilen anlaşmayı sorgulamayacak mı!
  • rte o yolu cebinden babasının parası ile yaptırmadığı için sonuna kadar sorgulama ve eleştirme hakkı vardır.

edit: sözlük çok enteresan çok garip bir mekan. adam yapmak zorunda olduğu ve yandaşına normal maliyetinin 10 katına, yolcu garantili, geçenden geçmeyenden kol gibi sapladığı sistem kurmuş bana hala "sol hükümetler neden yapmadı peki ? nankör köpekler adam ne yapsa yaranamıyor minvalinde mesajlar geliyor sanırım millet beyin yerine taşşak taşıyor hala zihniyet adamın yaptığı yolun bir lütuf bir ayrıcalık bir güzellik olduğu. gülmekten yuvarlanıyorum. tamam arkadaşlar haklısınız "yol yabdı".

edit 2: adam döndü dolaştı mevzuyu gılışdara sapladı iyi mi ? ssk'yı batırmış. lan!?
  • bu amına kodumunun trolünün açtığı bu başlığa 17 paragraf açıklama yazacak, bkz vererek çok zekice laf sokacak ılık götlüler gelmeden benim onlara siktiriniz gidiniz dediğim bir argüman.

edit: çok seri gelmiş amk salakları, nutella yerken 'aktroll kardeş', 'bizim vergilerimiz onlar xd' diye beyin kasmışlar. bu orospu çocuklarına cevap vermemesi gerektiğini halen daha anlayamayan, birbirleriyle üçgen şeklinde övüşmek ve takışmaktan başka bir sike derman olmayan yazılırı halen daha ısrarla yazdıran beyninizi sikeyim.
  • ben rte'i hiç yol yaparken görmedim şahsen. cumhurbaşkanı asfalt serme makinesiyle asfalt mı attı ne yaptı?
    bilen varsa yeşillendirsin.
  • mustafa kemal atatürk'ün kurduğu ülkenin tüm nimetlerinden sonuna kadar faydalanıp, her fırsatta atatürk'ü kötülemekle yarışamaz. aktroll kardeş, sen her gün bu boku yerken iyiydi değil mi?
  • rte o yolları eminenin altınlarıyla yaptı tabi.
    şerefinizi kaç paraya satıyorsunuz la siz ?
  • (bkz: ateist'in yaptığı internet'i kullanıp ateist'i kötülemek)
  • rte bile o yolu "halka hizmet" olarak yaptığını söylerken, halkın verdiği vergiyle yapılan yolu milletin başına kakmak için yer arayan dalailama beyanatıdır.

üstüne de atatürk'ün kurduğu ülkede yaşarken hala atatürk'e laf eden dallamaların ortak söylemidir.

edit : yeşillendirip yazdığın kadar okusan, konuştuğun kadar düşünsen zaten hayat sana daha güzel olurdu. anlıyorum, sen de bir şeyler söylemek istiyorsun, ama her lafında madara oluyorsun, zor tabii, ama senin gibilerle empati yapmak lüzumsuz be troll kardeş.
  • atatürk'ün kurduğu ülkede atatürk'ü kötülerken sesiniz çıkmıyor buna mı takıldınız?