şükela:  tümü | bugün
  • bayram seyran dinkemeden vatandaştan nakit olarak para toplanan göcek tünelidir.

toplam 1500 metrelik tünelden tek yönlü geçiş 5.5 tl.
    üstelik hgs, ogs de geçmiyor.
    nakit ödeme sadece.

eski türkiye otobanları, köprüleri, tünelleri bayram boyunca ücretsizken erdoğan'ın yaptırdığı her şey paralı.

sorsan milletin adamı güya.
    milletin adamlığı böyle mi oluyor aslanım?

not: bu da belgesi.
  • 1 euro baz alinarak fiyatlandirilmistir.

1500 metre icin dünyanin neresinde böyle bir fiyatlandirma var, hatta nerede ücretli ben merak icerisindeyim.
  • ambulansın bile serbest geçirilmediği tünellerdir.
  • işim gereği sürekli fethiye'ye gidip geliyorum. her geçişimde yapımında ve işletmesinde emeği geçen herkesim anasına avradına sövüyorum. biz hadi neyse 10 kere 20 kere veriyoruz. ancak bölgede tanıştığım bir iki turizm firması sahibi transfer araçları nedeniyle yılda 40-50 bin tl tünel parası ödediklerini söylüyor. bu rakam ne kadar doğru ne kadar abartı bilmiyorum tabi. ama 15-20 aracı olan bir firmanın günde araç başına 4-5 sefer yaptığını düşünecek olursanız doğru gibi geliyor bana.üstelik tünel sahibi(evet bu tünelin sahibi var ve bir şahıs) ile görüşüp kendileri için iskontolu geçiş talep ettiklerinde reddetmiş bu teklifi. anasına avradına söve söve geçiyorlar.
  • 15-20 dakikalık dağ yolunu 2 dakikaya indiren ve çok daha güvenli hale getiren tünel. işe yaramaz falan dememek lazım o yüzden.
    fakat karayollarına bağlı olmasına rağmen neden hgs-ogs'ye bağlayamıyorlar işte onu anlamıyorum. tüneli işletenler boşuna personel çalıştırmayıp geçiş ücretini daha düşük tutabilir halbuki.
  • dun gece itibariyle gecmek zorunda kaldigim tunel. o virajlarin bozuklugu, yolun darligi ve gece karanliginda riske girmek istemedim. tunelden gecerken kufur ettim mi, ettim. hem de yedi ceddine.