*

şükela:  tümü | bugün
  • rte nin konuşmasının devamı; ustadan: oy nasıl araklanır
    https://twitter.com/…cer/status/1006933824217997312
    sandık heyetinde çoğunluğu alacaksınız da ne olacak?
    hemen aşağıdaki orospu çocuğuna düzgün bir mesaj attım; bu kadar küfür yemek seni nasıl rahatsız etmiyor, nasıl bu kadar genişsin diye? cevap gelmedi nick mi bulamamış nedir? bu arada pek çoğunuzda engelli, yanlış anlaşılmasın
    edit; oy ve ötesinden arkadaşlar yeşillendirdi, hala gönüllü ihtiyaçları varmış
  • sandıkları çalmayın bari, oylar yeter dediğim konuşma...

edit: uzun versiyon dinlenince anlaşılıyor ki gelmeyen diğer parti sandık kurulu üyelerinin yerine kendi adamlarını koyacaklar. bu da mühürsüz oyların geçersiz sayılması tarzı yapılacak oylamalar ve sayım sırasında katakulli yapma şanslarını artıracak.

diğer partiler işi sıkı tutar ise ki tutacaklardır boş bir konuşmadır.

işi çantada keklik görememesi de hoş. kendi anketlerinde yüksek ve iş bitmiş gibi açıklasalar da burada araştırmalarda hiç de olumlu bir hava esmediğini söylüyor.

bu seçimi kaybedecektir. kendi kazansa akp, akp kazansa kendi ama benim görüşüm 2 seçimde hiç beklemediği veya bekleyip de dillendirmediği gibi sonuçlanacak gözüküyor.
  • istanbul dedikten sonra ne diyecekmiş onu da çok merak ettim. sandık kurulundaki hakimiyet neye yarıyor pek anlamadım ama, anlayanınız var mı!
  • yukarda tutulmasi gereken baslik
  • ozet olarak oy hirsizligi nasil yapilir ogrenmek icin izlenilmesi gereken videodur.
  • part 1 ile birlikte yeni bir baslik altinda verilirse daha cok kitlelere ulastirabilecegimizi dusundugum konusma.
  • adam içerideki selahattin demirtaş'tan daha iyi çalışıyor hdp' ye. umarım bu videolar böyle kalmaz muhalif liderlerden meydanlarda tepki bekleriz.
  • işlerin kötü olduğu aşikar ama kendi ağzından duymak paha biçilemez
  • yillardir soyledigimiz oy hirsizliginin tayyip tarafindan birinci agizdan kanitlanmasi.