şükela:  tümü | bugün
 • başlık sevgi yerine nefret olsaydı diyecek bir ton lafımız olurdu. ne olduda, her hangi bir adam götüne don alacak parası olmamasına rağmen büyük bir sevgi besliyor. adam öz evladından çok seviyor. ciddi anlamda rte'ye aşırı sevgi gösteren arkadaşlar sebebini açıklayabilir mi? biz mi yanlış yapıyoruz?

  aramaya inandım.ama böyle bir başlık bulamadım. eğer varsa modlar imha eder.
 • güçlüden yana olmak değil seçilmeden önce ne gücü vardı akp'nin.dışlanan eğitimsiz kesimin damarına bastı ve onları kendine bağladı.itaate daha yakın olunca akp'ye destek veren kesim de itaati bastı yıllardır basıyor da...
 • dezenformasyondur.

  yandaş basının taraflı, yalan haberleri ve geri kalanların üzerindeki baskı, korku kaynaklı habercilik anlayışı sayesinde halkın çoğu rte'yi ve yaptıklarını iyi zannediyor. 15 yıldır tek bir hata yapmadan ülkeyi yönettiğini, kötü giden şeylerin sorumlusunun rte'ye muhalefet edenler olduğunu zannediyorlar.

  muhalefetin halkın iyiliği, refahı için meclise sunduğu her önergenin akepe çetesi tarafından reddedildiğini bilmiyorlar, haberleri yok.

  15 yıldır ne olursa olsun tek bir önerge bile kabul görmedi mecliste, bilmiyorlar.

  fetö'yle, pkk'yla rte ve çetesi kol kolaydı, beraber yürüyorlardı, manipülasyonlarla unutturuluyor. chp fetöcü, pkk'cı ilan ediliyor, yiyorlar.

  türkiye cumhuriyeti'nin başına gelen gelmiş geçmiş en büyük tehlikeyi sevip alkışlıyorlar...

  dezenformasyon olmasa 1 yıl sonra yüzüne tükürülerek alaşağı edilecek tipler, 15 yıldır sefa sürüyor türk halkını enayi yerine koyarak.
 • çok basittir, biraz zeki olan kişi bunu rahatlıkla anlayabilir.

  rtenin fanlarına bakarsanız çoğu dijital işlerle ilgisi olmayan, belki de 2018 yılında bile virtual kelimesi nasıl okunur, ne demektir bilmeyen insanlardır.

  anti rteler ise tam tersi, ingilizcesini iyi konuşan, kültür kitap ile haşır neşir olan haberleri uluslararası sitelerden öğrenen bir topluluktur.

  buradan bakınca anlıyorsunuz ki; rtenin fanlarının dünya kültürü ile pek bağlantısı yok. e bu adam nereden öğrenecek ülke haberlerini? televizyonla.

  televizyonda ne görüyorsun? rtenin konuşmalarını. rte ilk çıktığından beri rteye hakaretler yağdıran bir televizyon programı göremezsiniz görürseniz kaldırlır zaten.

  televizyonda her gün iltifatlarla anlatılan lider sloganlarıyla vtrsi yapılan bir adamı izleyen topluluk ne olur? o adama inanır. o adamın dediği doğrudur. neden? çünkü o adam televizyona çıkıyor ve medya onu destekliyor. o adamın beyninde artık doğru olarak bu işlenmiştir. cahillik mutluluk getirici mi? mutluluk getirici.

  belkide bu yüzden yahudiler en önce medyayı satın almışlardır...
 • kanayan ulusal yaramızdır, m.kemal'den demirel'e tek adamcılığa ve paşacılığa tapmamızın başlıca müessibi bir türlü kurtulamadığımız kolektif "daddy issues"dur.
 • kim daha yüksek sesle konusuyorsa o daha haklidir düsturu birinci etken. dindarlik maskesi ikinci bir etken. gücü ele gecirince muhalif olabileceklerin önünün bir sekilde kesilmesi ücüncü etken. eline malzeme gecince bunu fütursuzca kullanmasi dördüncü etken. zora girince sacma sapan bir konu ortaya attirip bunu konusturmasi gibi kurnazliklar da sos oluyor. afiyet olsun. baska bir ülkede olsa bunlari kimse yemez ama bizim ülkeyi iyi tanidigi icindir ki bunlar tikir tikir isliyor. bakin ayni partiden baska bir kisiyi oturtun koltuga iki senede dagilir o parti. o kadar acimasizki kendi partilileri bile korkuyorlar gazabindan.