• diplomayı görmeden cevap vermem.
  • akp genel başkanı olarak görmekle ilgili bir durum olabilir.
  • adam portakal mıdır mandalina mıdır diye bir cümle kurabiliyor. ne desem bilemedim üşümekten korkuyorum sadece.
  • kimse görmek zorunda değildir.'emri ben verdim' demekten beis duymamış,tek adamlığının gücünü sonuna kadar kullanmış bir kişiye tirandan başka ne denir?tarih bunları yazacak ; nasıl yazacağını merak ediyorsanız çok da uzak olmayan bir geçmişten örnek vereyim :

kenan evren de referanduma gitmiş,müthiş bir farkla ''evet'' çıkmıştı.demokrasi-seçilmiş-halk iradesi gibi kavramlar ile atıp tutanlara tarihten bir ders olarak burada dursun.
  • halk diye secimine saygi duydugumuz kitle var.
    onlar secti.
    ve bu secen kitlenin elbette degisik zeka seviyeleri vardir. dogaldir her grupta var.
    her neyse cumhurbaskani gormemek, gormek meselesi ayri.
    beni temsil eder/etmez konusuna karar vermeden once not duseyim istedim:
    iste internete girebilen, az cok klavye nedir, sifre nedir bilen tip ittin bittin
    bak bu da zeka seviyesine delalet, #84872313
    gel de cevap ver
  • daha birkaç gün önce bana oy veren yüzde 52'nin dışında kalanların cumhurbaşkanı değilim zaten demedi mi? dedi.

o zaman neyi tartışıyoruz?
  • biz kendisini cumhur üstü varlık olarak görüyoruz..
    dünya lideri, dünya 5 den büyük 6 küçük..
    evrende yalnız mıyız?
  • cumhurbaşkanı olmamasından kaynaklı bir durum. "seçilmiş, meşru cumhurbaşkanıdır" söylemi bir dayatmadır. halkı bölerek "ben filancaların cumhurbaşkanı değilim" diye kendisi de söylüyor.

(bkz: erdoğan'a cumhurbaşkanı demek)
  • yalnızca bir tercihtir. realitede işler farklıdır.
    ayrıca kendisi son değişiklik ile başkanlık ünvanına terfi etmiştir.
  • ben peygamberim olarak görüyorum şahsen.
    (bkz: cumhurbaşkanımızı en çok benim sevmem)
hesabın var mı? giriş yap