şükela:  tümü | bugün
  • simit sat onurlu yasa.
  • keşke 2002'den öncede bu kadar vatanınıza ve devletinize bağlı olup arkasında dursaydınız, ulan ne iki yüzlü, utanmaz yavşaklarsınız...
  • allah canımı alsa da ölmüşlerini siksem.

cehalet kokan başlık.
    yolsuzluğun başına utanmadan "sözde" yazmış.
    ulan abd' de görülen reza davasıyla bu durum kabul edildi bile sığır.
  • tayyip mi kaldı artık ?

millet aç, borç gırtlağa dayandı, iflas eden edene, yakın zamanda bankalarda batlamaya başlayacak.

kim takar tayyibi şu saatten sonra.
  • rte'nin gitmemek için her yolu denemesi olarak değiştirilmesi gereken başlık.

demokratik bir ülkede çoktan gitmiş olması gereken akp inatla gitmiyor.

edit: kadrolu aktrol başlığı.
  • bu kadar yazmaya ayıracağın zamanı daha faydalı şeylere ayırsaydın keşke. sokaktaki kedi köpeği besle mesela işe yarardın hiç olmazsa.
  • yok küreselciler istemedikleri hükümeti faizle terbiye edermiş yok bağımsızlık savaşındaymışız da yok küresel faiz lobisine boyun eğmemeliymişiz de. e be illiyet bağlarına düğüm attığım 2002 den sonra yurtiçine gelen paraları imara ranta peşkeş çeken ben miyim? yapısal reformları uyum yasaları çerçevesinde gerçekleştirip sonrasında güç zehirlenmesi yaşayan ben miyim? sen milyar dolarlık projelerin ihalesini peşkeş çek sonra ihaleyi kazanana da kamu bankaları aracılığıyla yurtdışından düşük faizli kredi kullandır. 307 milyar dolar özel sektör dış borcun 100 milyar dolar kamu borcun olsun merkez bankasında 100 milyar dolar döviz rezervin olsun parayı betona göm ondan sonra çık deki bizi küreselciler eviriyor çeviriyor. merak etme peşkeş çekilenler o paraları senin benim vergilerimle finanse edip her türlü öder yine o bankalara. çünkü geçsen de geçmesende devletin bankasından kredi çekerek dolayısıyla bankaların dış borçlandırılarak yapılan yatırımlar üstüne bir de geçiş garantisiyle senin benim cebimden çıkacak. 16 senede eğitimde sanayi de ne gibi reformlar gerçekleşti. yok. neden gerçekleşmedi?

kısacası sen tefeciden paraları al piç et ondan sonra bu tefeci çok kötü adam. hep tefecinin oyunları bunlar.
123 entry daha