şükela:  tümü | bugün
  • yandaş boksördür.

evet, bu da oldu.
    erdoğan'ı eleştiren ünsal arık'a, almanya'da yaşayan bir başka boksör olan şükrü altay meydan okumuş.

şimdi ünsal arık bunu ringde bir döverse amma güzel olur ha.
    maça kadar bunu ak saray'da falan ağırlarlar, çomarlar buna "gurur duyuyor" şeklinde tezahurat bile yaparlar.
    ama ringde dayak yiyince de fetöcü ilan ederler.

hadi be ünsal...
  • türkiye'de zıt kutupları yaratmak isteyen dış güçlere hiç gerek olmadığının kanıtıdır.
    zaten kendi içimizde yandaş ve karşıt olarak aniden kutuplaşabiliyoruz.
    emperyalist devletlere ne gerek var bizde ki bu aptallar olduktan sonra.
  • siyaset karışmamış bir boks sporu kalmıştı ona da siyaset karışmış oldu. ülke git gide ak parti devleti oluyor diyorduk tümden olmuşuz. ak parti boks ligi, ak parti süper ligi, ak parti televizyonu...
  • (bkz: celladına aşık olmuşsa bir millet)

yanındayız ünsal. vurduğun balyoz, yiyen nakavt olsun.
  • yıllar önce akademinin ilk yılında ve ilk gününde hocamız şöyle demişti ;” spora ve sanata asla siyaset ve dini karıştırmayın “ şimdi bakıyorum da ne kadar karaktersiz başarısız sporcu varsa ya dinci oldu ya da yandaş .
  • ilkel iç güdülerle meslektaşına meydan okuyarak ve konuyu saptırarak savunduğu politikacılar için üzerine düşeni yapan yandaş boksördür.

eleştiriyi yapan boksöre "hadi be ünsal..." demek benzer iç güdüyle bu karşılaşmadan zafer umarak ünsal arık'ın eleştirisinden uzaklaşmak, onun eleştirisine ihanet etmek, yandaş boksöre ise yardım etmek demektir.

ha bu başlık da zaten ilkel iç güdülerin sporu olan boks sporunun alışılageldik dikkat çekme yöntemlerinden biri ise ben de bu arkadaşlara işbu girdiyi ekleyerek yardım etmiş oldum.*

ana fikre dönecek olursak, (ilk kez duysam da) ne demiş bu arkadaş? "bu ülke atatürk'ün, tayyip'in değil"
  • böyle giderse 21. yüzyıl'ın holocost'ını türkler yaşar ne yazık ki...
  • alamancı boksörmüş. la adam türkiye'de bile yaşamıyor la. trajikomik valla.
  • ben de buradan: rte'yi eleştiren boksöre meydan okuyan boksöre meydan okuyorum. zamanında meydan diye gazete vardı. sahi ne oldu ona?
  • çomarın önde gidenidir...