şükela:  tümü | bugün
 • http://www.rtings.com/

  aşırı detaylı tv incelemeleriyle, her ayrıntıyı ayrı ayrı puanlamalarıyla gönüllerde taht kuran site. tv alma sürecinde buradaki testlere bir göz atmanızı tavsiye ederim. kafa karıştıran bir çok özelliği de güzel güzel açıklamışlar. hz, soap opera effect vs.
 • televizyon incelemelerine bayıldım. hem basit, hem detaylı, son derece anlaşılır, kısa ve öz... hem sitesine, hem youtube kanalına 5 yıldız.

  https://www.youtube.com/…l/ucai6gkttpoyxuheibvhnwqw
 • forum donanımdaki arkadaşlar sağolsunlar oldukça faydalı bilgiler veriyorlardı ancak bu siteyi keşfettikten sonra anladım ki bu işin kaynağı, a'dan z'ye kadar her türlü detayı barındıran mekanı burasıymış. tv alacaksanız, detay manyağıysanız burası tam size göre olacaktır. mutlaka incelemek gerekiyor.
 • temiz ve işlevsel tasarımı, geniş database'i ve çok detaylı incelemeleriyle dibimi düşüren aşmış site. tabii tam bir tv cahili olarak 4k tv satın alma sürecimde birçok soruma cevap vermekle beraber bu kadar fazla detay kafamı daha fazla karıştırmadı da değil :) incelediğiniz tv'nin arayüzünde reklam var mı yok mu onu bile yazmış adamlar.
 • tv almayi düsünenler icin harika bir rehber.
  marka / model / cikis yili gibi grup karsilastirmalari cok basit tablolarla önünüze bile sunuyor.
  cok detayli teknik incelemeler yaptiklari gibi ayni zamanda "su daha ucuzsa bunu al" gibi tüketiciye yönelik basit öneriler de veriyorlar.

  buna bakmadan tv almayin derim.
 • bugün keşfettiğim sadece tv değil aynı zamanda monitör ve kulaklıklar hakkında da bilgiler sunan bir teknoloji sitesi. verdiği puanların doğruluğunu bilemiyorum ancak sitede ürünleri kendilerinin aldığını belirtmişler bu sayede bir sponsorluk anlaşması olmayacağını belirtmek istemişler sanırım.