• http://www.rtings.com/

  aşırı detaylı tv incelemeleriyle, her ayrıntıyı ayrı ayrı puanlamalarıyla gönüllerde taht kuran site. tv alma sürecinde buradaki testlere bir göz atmanızı tavsiye ederim. kafa karıştıran bir çok özelliği de güzel güzel açıklamışlar. hz, soap opera effect vs.
 • televizyon incelemelerine bayıldım. hem basit, hem detaylı, son derece anlaşılır, kısa ve öz... hem sitesine, hem youtube kanalına 5 yıldız.

  https://www.youtube.com/…l/ucai6gkttpoyxuheibvhnwqw
 • forum donanımdaki arkadaşlar sağolsunlar oldukça faydalı bilgiler veriyorlardı ancak bu siteyi keşfettikten sonra anladım ki bu işin kaynağı, a'dan z'ye kadar her türlü detayı barındıran mekanı burasıymış. tv alacaksanız, detay manyağıysanız burası tam size göre olacaktır. mutlaka incelemek gerekiyor.
 • temiz ve işlevsel tasarımı, geniş database'i ve çok detaylı incelemeleriyle dibimi düşüren aşmış site. tabii tam bir tv cahili olarak 4k tv satın alma sürecimde birçok soruma cevap vermekle beraber bu kadar fazla detay kafamı daha fazla karıştırmadı da değil :) incelediğiniz tv'nin arayüzünde reklam var mı yok mu onu bile yazmış adamlar.
 • ing. kıs. radio telephony. telsiz telefon. yani bildiğiniz telsiz.
 • tv almayi düsünenler icin harika bir rehber.
  marka / model / cikis yili gibi grup karsilastirmalari cok basit tablolarla önünüze bile sunuyor.
  cok detayli teknik incelemeler yaptiklari gibi ayni zamanda "su daha ucuzsa bunu al" gibi tüketiciye yönelik basit öneriler de veriyorlar.

  buna bakmadan tv almayin derim.
 • bugün keşfettiğim sadece tv değil aynı zamanda monitör ve kulaklıklar hakkında da bilgiler sunan bir teknoloji sitesi. verdiği puanların doğruluğunu bilemiyorum ancak sitede ürünleri kendilerinin aldığını belirtmişler bu sayede bir sponsorluk anlaşması olmayacağını belirtmek istemişler sanırım.
 • kulaklık testleriyle övgüyü hak eden, gerçek manada kantitatif uygulamalarla objektif şekilde sonuçlar sunan harika bir kaynaktır.

  kulaklıklarda ses kalitesi anlamında liderliğinde sennheiser, bose, hifiman öne çıkan markalar. logitech de kendisini bu grubun içine atmayı başarmış.

  benim favorim marshallise az ürün incelenmiş olsa da mid anc ile yüksek bir puanla skorlanmış.
 • daha türkiye'de pek bilinmezken forum donanım'da televizyon tavsiyesi başlığı altında buradan aldığımız bilgileri paylaşırdık. zamanla birçok kişi öğrendi fakat ürün çeşidi her zaman problemdi hala da çoğu ürünün incelemesi yok. bu kalitede ve detaylı verilerin olduğu inceleme bulmak zor. ikinci bir problem de ürünlerin misal televizyonların kodları değişiyor ülkeden ülkeye daha dikkat edilmesi gereken konu kasa aynı olsa da paneller değişebiliyor. bu nedenle burayı kullanırken dikkatli olmak lazım.
 • 3 ürüne kadar ücretsiz, 3 üründen sonra test puanlarını felan görmek için ücretli üye olmanızı isteyen site.

  cookie silerek bu kotasyonu aşabiliyorsunuz *
hesabın var mı? giriş yap