• "you tube versiyonu"nda küfür ediliyor diye, rtük yasa tasarısı çıkmadan, şimdiden ceza hazırlığına girişmiş.

chp'yi ve chp'deki seçimi kazanan kılıçdaroğlu'nu protesto ederek kınamalıyız.

"iktidarın internete de sansür uygulama niyeti, rtük’ü harekete geçirdi. rtük, sansür yasa tasarısının meclis’ten çıkmasını beklemeden show tv’de yayımlanan “çukur” dizisinin televizyon versiyonu ile internet versiyonunu karşılaştırıp küfürler üzerinden cezalandırmaya hazırlanıyor."
  • kimse dizi, film, video içerik yapmasın artık bu ne lan böyle her boka ceza veriyorlar. sırf bunlar yüzünden dizilerin içeriği boşaltıldı bomboş diziler çekiyorlar ne yapsın insanlar bunlara rağmen çekiyorlar.
  • internet üzerinden izlenen bir dizide edilen küfürün neden yasaklandığını anlayamıyorum. kime ne zararı var?

40 yaşındaki adamın bir ''amına koyayım'' küfürüyle ahlakı bozuluyorsa sıkıntı dizide değil 40 yaşındaki adamdadır.

illa da çocukların duymasını bahane edeceklerse o çocuklar dizi izlemiyor agam. amına koyayım küfründe geçen olayı bizzat izliyorlar malum sitelerde. analar babalar sahip çıksınlar bi zahmet.
  • tarihi boyunca özgür yaşamış, hiçbir sınırlamayı kabul etmemiş bir milleti her yönden kısıtlayıp, sınırlayıp, darlayıp araplaştırma adımlarından bir yenisinin uygulaması olacak ceza.
  • sadece çukur ile sınırlı kalmayacak olay. para verip özel olarak satın aldığımız netflix,puhu tv,spotify gibi platformlar başta olmak üzere youtube ve kanalların kendi internet siterine kadar kontrol hakkı tanıyan bir yasa tasarısı mecliste. ben para vermişim özel hayatımı şekillendirmeye çalışıyorum,artık senin baskıcı bomboş tv programlarını izlemek istemiyorum diye internete yönelmişim ama ona bile karşı çıkıp karışıyor ve hatta yasaklıyorsun. burası mı özgürlükler ülkesi?
hesabın var mı? giriş yap