• yanında bira iyi gitmeyeceği için de ceza yemiş olabilir.
  • her yıl, "bundan daha kötüye, geriye gidemeyiz" dedikçe mevcut iktidar tüm organlarıyla ülkeyi bütün olarak daha geriye, kötüye götürmeyi başarıyor.

beş - on yıl önce, "malezya olur muyuz?" diye tedirgin bir tartışma yürürken resmen ortaçağ'a ışınlandık.
  • adamların başörtümüze karışıyorlar diyerek çıktıkları yoldan geldikleri noktaya bak.

(bkz: mesele başörtüsü değil sen anlamadın mı)
    (bkz: irtica)
  • #yanındabiraiyigider dediğimiz şeyleri mi yazsak türkiye'nin geldiği noktaya bak rezalet ya biranin nesini sakıncali bulmuş olabilirler.
  • 90'lardaki rtük'ü it gibi özlemeye sebep olur.
  • ülke içki sigara vergileriyle dönerken, adını anmak yasak.

ölüm listesi, silahlar, zulalar, karınızı kızınızı nasıl koruyacaksınız tehditleri serbest.

ileri demokrasi çok güzel. sen de gelsene.
  • doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar
  • sevda noyan yayını için işlem yapmayıp bunun için işlem yapmak tam bir saçmalık.

hiç alkol kullanmamış bir müslüman olarak bu lafta bir sakınca görmüyorum. ne hayal ediyor bunlar, bir çocuk bu yayını izleyecek ve sonra "aaa cips ile bira iyi gidiyormuş, o halde hemen cipsimin yanına bira alayım" mı diyecek? aksine, bu yapılan şey daha da dikkat çekici. böyle bir yayını haberin öncesinde bilmiyordum, bu haber ile öğrendim. pek çok kişi bu durumdadır. bu sözü azıcık insan duyacakken şimdi milyonlar duymuş oldu. kendi mantıklarına göre kendi ayaklarına sıkmış oldular yani.

işte buna islamcılık deniyor arkadaşlar. kendi müslümanlığınızı bırakıp başkalarının inancıyla ilgilenmeye başladığınızda islamcı oluyorsunuz.
  • iyice bokunu cikardilar.
hesabın var mı? giriş yap