şükela:  tümü | bugün
  • nvidia'nın yeni ekran kartı fiyat performans açısından oldukça iddialı duruyor.
    detaylı inceleme:link
  • bu ekran kartının gaming z serisini barındıran bir sistem satın aldım.
    1080 ti'ın ensesinde bir performans sergiliyor ve günümüzde alabileceğiniz en iyi fiyat/performans ekran kartı.
  • bayadır incelediğim ekran kartıdır. fiyat performans olarak oldukça iddialı. doğumgünümü beklemeden rtx 2060 hediye edecek arkadaşları twitch kanalımda "... suser sağolsun" şeklinde saygıyla anacağım. *
  • mobil olanları tam bir çöptür. birkaç oyunda ışık şovu yapar yapmasına da yüke gelmez. pc'lerdeki gücünden %20-30 arasında kısılmıştır bilerek. rezilliktir. laptopta 2070'ten aşağı almayın dostlar.
  • 1080p de sweet spot bir karttir.
  • bu kartı topladığım bir sistemde kullandım ama hata mı yaptım bilmiyorum sonuçta rtx yeni bir teknoloji ve daha rtx kullanan bir oyunada girmedim. benim için bilinçsiz bir alışveriş olmus olabilir güncel teknoloji diye tercih etmek istedim, bakalım zaman gösterecek.
  • ust segment bir ekran kartidir. ust segmentin en dusuk fiyarlisidirda ayni zamanda.

su ana kadar 1080p ultra detaylarda akici oynatamadigi oyun yoktur.

en agir oyunlarda bile incik cincik detaylari acsaniz bile 60fps'den asagi alamazsiniz kolay kolay. tabii sisteminizin ram ve islemci gucunude hesaba katmak gerekiyor bu durumda.

yine baska bir f/p urunu olan ryzen 5 3600 ile birlikte turbo boost olmadan darbogazsiz bicimde calismaktadir.