şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: rubber ducky)
 • bir ayakkabı firması. hollywood ünlüleri giydiğine göre yakında türkiye'de de ayağa düşer...

  http://www.rubberduckbrand.com/
 • ing. lastik ordek...ve bugunlerde pek moda oldugu uzere, turlu renklerde uretilen kar botu markasi. varsa yurt disina giden bir tanidiginiz veya guvenilir internet siteniz; siparis edip kaziklanmamaniz onerilir.
 • an itibariyle morhipo.com' da yüzde elli indirimle satılmakta olup, kendilerinden ilk alışverim olacak olan sevimli ve rahat botlardır.
 • gelistiriciler icin bir debugging yontemi. (bkz: rubber duck debugging)
 • rahatlığı çok benzediği için spor ayakkabının içi kürklü ve bilekli hali olarak hayal edilebilecek botlar. nike da bunların parlak siyah modellerinin hemen hemen aynısını çıkarmış. taytlar ve skinny jeanlerle yakışıyor.
 • convoy'da kris kristofferson'ın canlandırdığı, onlarca tır ve kamyonu peşine takıp ortalığı birbirine katan isyankar abimiz.

  hem siyah mack, hem de mack'in burnundaki ördek die-cast koleksiyonumun en önemli parçaları yıllardır.
 • internette yaptığım araştımaların ardından almakta tereddüt edip sonra gözümü karartıp alınca hiç de pişman olmadığım kar botlarım. ankara'nın eksi dereceler üzerine çıkmayan havasında soğukta yürürken hem çok rahat hem de ayağınızı tek bir çorapla sımsıcak tutar. dükkanlardan falan almak isterseniz fahiş bir fiyat ödersiniz o nedenle limango'ya bir göz atın derim ara sıra.
 • geçen kış pembe bir tanesiyle çok rahat ettiğim, ayaklarımı gerçekten sıcak tutan bir bot. ayrıca araba sürerken kesinlikle bir sorun yaşamazsınız. (bot alırken en dikkat ettiğim konulardan biridir.)
 • yaklaşık bir ay önce markafoni denen siteden bence bir bota verilmesi gereken paranın çok üstünde bir değer (sonuçta gore-tex bir the north face ya da texapore bir jack wolfskin almadım) vererek aldığım bot markası.

  botlar elime geçtikten sonra, evime birkaç sokak uzaklıktaki kadife sokaka çıkmak için ve de kadıköy çarşıya inmek için yağmur çamur görmeden botları toplamda 2 (iki) kere giydim. sonuç olarak botun bir tekinin kenarı açıldı ve doğal olarak ben de botları geri yolladım. haftalar sonra ise bana iade ve değişim yapamayacaklarını ancak tamir yapabileceklerini söyledikleri bir dönüş yapıyorlar.

  hayır bir de ben o kadar iyimserim ki acaba bot bana küçük mü geldi deyip öncesinde bir mağazada aldığımın bir numara büyüğünü deniyorum. görüyorum ki asla böyle bir şey yok. aldığım numara doğru.

  outdoor botlarım dışında azıcık estetik bir şey giymek istedim alt tarafı üşümeden. düz mantık düşünerek de çok para verirsem sıkıntı yaşamam dedim ama sonuç bu oldu. böyle kurumlarla senelerdir tartışıp yorulmaktan bana gına geldiği için 'tamam tamam yollayın tamir edip geri' dedim. ama en azından sosyal medyanın gücünü kullanarak söz konusu markalara da zarar vermeden geçemeyeceğim.

  asla alınmaması gereken aşırı dandik bot markası. outdoor giyimin gözünü seveyim.