şükela:  tümü | bugün
  • chelsea altyapısında forma giyen 96 doğumlu ingiliz orta saha oyuncusu.. geleceğin de yıldız adaylarından.
  • çelski'nin yanı sıra ingiltere 19 yaş altı milli futbol takımında da forma giymektedir..
  • yalan söylemeye gerek yok, hiç izlemedim kendisini ama adını epeydir duyuyorum. chelsea'nin altyapıdan yetiştirdiği oyunculardan. bugün sporting maçında ilk 11 çıkacakmış. başarılı olması, chelsea gibi altyapıdan ziyade oyuncu satın alma mentalitesiyle yaklaşan bir takımın gençleri için epey önemli. mourinho da fazlasıyla övmüş bu genç arkadaşımızı. bakalım, umarım entry dolar buralar.
  • bugün son 20 dakika oyuna girip, oynadığı oyunla beni kendisine hayran bırakan, ilk kez izlediğim futbolcu.

ön libero gibi bir tarzı var ama topla inanılmaz delici gidiyor. yaya toure'nin solak ve hızlı hali gibi. birkaç seneye kalmaz manyak birşey olur bu.
  • bugün aston villa karşısında ilk kez premier lig'de gol atmış olan futbolcu..
  • 2014/15 sezonunda chelsea altyapısından a takıma çıkan ocak 1996 (20) doğumlu oyuncu.

jamaika asıllı bir ingiliz merkez ortasaha genci,
    hem de birdoksanbir boyunda muazzam bir zenci.**.

ortasında tire (loftus-cheek) olan bir soy adı alacak kadar esrarkeş jamaikalı atalara sahip bu genç; geçen 2 sene içinde tek tük de olsa premier ligde azıcık forma şansı bulabiliyordu. takımın başına abası yanık italyan antonio conte'nin gelişiyle beraber, 2016/17 sezonu 7. haftası itibariyle ligde tek bir dakika bile süre alamadı eleman.

çocuk ingiltere u21 milli takımının vazgeçilmez oyuncularından biri. milli takımın her klasmanında oynamış olan potansiyelli bir yetenek. ocakta 21 yaşına girecek ve bugüne kadar kulüpler bazında ilk 11 çıkıp, maç tecrübesi edindiği maç sayısı sadece 9. onların da çoğu dandik ingiltere lig ve fa kupası eleme maçları.

ne akla hizmet yıllar yılı bu adamı hiçbir yere kiraya vermeyip, maç tecrübesi kazandırmıyorlar; altyapılarda kulübelerde potansiyelini çürütüyorlar; işte bende bunu anlamıyorum a dostlar.