şükela:  tümü | bugün
 • rúben afonso borges semedo 4 nisan 1994 doğumlu portekizli futbolcu. mevkii olarak defansın ortasında oynuyor. sporting lisbon'dan villareal'e transfer olmuştur. kız gibi bir dış görünüşü var.
 • villerreal'e geldiğinden beri 3.kez gözaltına alınmış ruh hastası portekizli futbolcu. bu ruh hastası herifin son gözaltına alınma sebebine gelecek olursak, ispanyol medyasında yer alan haberlere göre kendisi ev basıp adam alı koymak, beyzbol sopası ile adam yaralamak ve yaraladığı kişiyi parmaklarını kesmek ile tehdit etmekle suçlanmaktaymış. bu arkadaşın vukuatları arasında ayrıca silahlı kavgaya karışmak da bulunuyor. tipine baksan zaten futbolcudan çok 90'lı yılların düşük bütçeli amerikan filmlerindeki madde bağımlısı serserilere benziyor, muhtemelen yakında villarrealden siktiri yer sonra da bu kafayla devam etmesi halinde zamanla o tipe evrilir zaten.
 • sözleşmesi villarreal tarafından feshedilen ve muhtemelen hapse girecek olan futbolcu. bir ara, "villarreal formasıyla çıktığı maç sayısıyla tutuklanma sayısı (3) aynı" şeklinde bir haber okumuştum hakkında. ilk ikisini bilmiyorum ama son vukuatı şu,

  barda bir adamla tartışıyor. daha sonra mevzuyu tatlıya bağlıyorlar ve semedo, "gel sana bir imzalı villarreal formamı vereyim" diyerek adamı yanılmıyorsam arabasının yanına götürüyor ve burada kafasına cam şişeyle vuruyor.

  böyle bir manyak. muhtemelen futbol kariyeri bitti artık. hapse girmekten bir şekilde kurtulsa bile bu zekâ ve disiplin düzeyiyle profesyonel bir kulüpte barınabileceğini sanmıyorum şahsen. sporting altyapısında yetiş, villarreal'e transfer ol, milleti öldürmeye çalış. muazzam bir kariyer. pü dangalak.
 • kendisi 6 hafta önce cezaevindeyken, şu anda huesca ile camp nou'da maçta.
 • instagram üzerinden beşiktaş'ı takibe almış.
 • türkiye'ye gelirse başakşehir'den başkasına gelmez. kadro yapısı gereği en uyum sağlayacağı takım başakşehir.
 • beşiktaş’a yakışmayacak kişilikte bir oyuncu.

  futboluna lafım yok da bu adam yarım sezonda 2-3 kırmızı görür. kavgası gürültüsü bitmez. bize daha sakin, mülayim topçu lazım.
 • transfermarkt’ta piyasa degeri 1 ocak 2018’de 12.5m pound iken su an 900k pound olan topcu. neden diye sozlukte belki cevap bulurum siye geldim uc kere tutuklandigini gordum. belli ki potansiyelli ama hasta bir tip. gokhan tore’yle cete kurup ek gelir yaratabilirler takima. eved.
 • the 24-year-old was charged with a number of offences including :
  robbery, assault, kidnapping and attempted murder.carrying a firearm at a nightclub,smashing a man over the head with a glass bottle.

  kısaca: portekizli sedat peker.