şükela:  tümü | bugün
  • bilen bilir sdlfkjsdlkfsjdlk.

kurulum aşamasında kutunun içinden orta boru çıkmadığı sanılır orta borunun diğer borunun içinde olduğu anlaşılana kadar.
    ortasındaki kapak asla oturmaz.
    15 vida çıkar ama 10 deliği vardır.
    gevşediği an brrt brrt ses çıkarır.
    timer'ının off opsiyonu olduğunu fark edene kadar 20 dakikada bir kapanır.
    yere 80 derecelik açıyla durur.
    kafası düşer.

gel gör ki 35 liradır ve muhtemelen son aylarda istanbul'da rekor sayıda satan elektrikli alettir. ölmezsek yıllar sonra hatırlayıp gülücez.
  • vantilatörüm, vantilatörümüz!

ilerde bir gün casio hesap makineli saat hatta bianchi bisiklet gibi bir klasik olacağını düşünüyorum. umarım ay sonunda elektrik faturasını götüme girdirmez. çünkü zaten işsizim. ühühühühü
  • tekini çok kolay bir şekilde bozduğum, diğerini de evvelsi gün aldığımız ailemizin vantilatörü. fiyatının uygun olması ve gerçekten çok az elektrik harcaması tercih edilebilirliğini artırıyor. tek dezavantajı cok yakın mesafede kullanmamak gerekiyor zira direkt yüze geldiği takdirde adamı yaz sıcagında bronşit etme yeteneğine sahip kendisi. ama olsun, seviyoruz seni rubenis.
  • daha 1 saat önce kurduğum ve bir saattir çatır çatır çalışan vantilatör.
  • elimdeki versiyonunda normalde sürekli sağa-sola dönmesi gereken baş kısmı kafasına estiği zaman dönmekte, arada takılıp ufak bir müdahaleyle tekrar harekete geçmektedir. yine de bu sıcaklarda fazlasıyla iş gören bir alettir.
  • (bkz: görev adamı)
  • ben kendisini boynu bükük michael jackson olarak adlandırıyorum. yere 75 - 80 derecelik bir açıyla durmakta; yani şu duruş: http://tinyurl.com/calbvqz ayrıca motorun ağırlığı kendisini tutan kısma fazla gelip boynu hafif yana doğru eğilip gariban boynu bükük bir ifade oluşturur.
  • aslında tam ikea'lık ürün. bir de not düşerler bu ürün kurulum gerekmektedir diye, tam olur.
  • acilimi ruhi-behzat-nisa kardesler ltd. sti. olan rubenis firmasi tarafindan uretilir.
  • fasulye sırığı yüksekliğinden tepenize üflediği için bir süre sonra kafa felci yaşatabilir. ben avarel koydum ismini.