şükela:  tümü | bugün
 • sanırım okulların açılmasıyla geçici olarak servis dışı kaldı. devlet memurundan dj yaparsan olacağı bu. zaten bu aralar farmville sağolsun, sourberry out, blueberry in.

  gidip okul müdürüyle konuştum haberler iyi, şarkı çalamasa bile teneffüs zilini hwinore çalacak bundan sonra.
 • son bir saattir hayatımı bayram eden program. hayır yıllardır diyorum, şu memlekette türkçe rock, türkçe pop rock, alternatif -artık neyse adı- tarzında müzik çalan yerler olsa, gitsek 18 yaşına geri dönsek, elde şişe biralar, öyle salak salak gülüp oynasak, zıplasak diye. yok ama elden ne gelir ? hemen söyleyeyim, elden gelen şudur: pazartesi sabah rudebox dinlenir, havaya girilir, sevinilir.

  gerçi programın o faslı kapandı, ama şu anki seçimler de çok güzel. sanırım playlisti bir yerlere not edip, aynen winampa yapıştıracağım.
 • az once tekrar dinleyip robbie williams'in kac defa "ok, then" dedigini yine sayamadigim sarkisi
 • an itibari ile yesterday'in çalması ile mutlu etmiş program.
 • şimdi de love street çalıyor. durduramıyoruz! iyiymiş.
 • 2008'den bu yana pazartesi ve çarşamba sabahları 10.00'da sourberry'de yayınlanan programdı. dinleyen, renk katan herkese binlerce teşekkür...
 • dangoz justin'in çıkardığı parçaya 10 çeken şarkıdır kendisi ve evet robbie gelse bizim halıya pislese onuda dinlerim.
 • klipteki bayandan da alınan feyz ile
  (bkz: kabakutu)

  (bkz: chicken translate)
 • halbuki tripping ne de guzel sarkiydi... barindigi album berbat bir sey olacak ki robbie'nin en basarisiz satis grafigini yakalamsina neden oldu, ardindan robbie cikis yolu aradi, o esnada madonna tarihe gececek coadf albumunu pyasaya surdu, trend dans pistlerinde cosmakti. electronica geri donmustu ve robbie bu isten en cok anlayan iki insanla, william orbit ve neil tennant ile, bir araya gelerek yeni albumunu hazirladi. ilk single rudebox, beklenen basariyi yakaladi gibi. album nasil olur bilinmez. tripping intensive care iliskisine benzememsi umidimiz.
 • rudebox74 olarak da bilinen bir şarkı ve ona bağlı proje.

  oldukça güzel tasarimli http://www.rudebox74.com/ sitesinden indirilen şarkıya en "rude" videoyu yapanlara hediyeler vaadediliyor.
  (turkish barbie girl ekibinin bu işe el atmasıyla fenomenal şeyler çıkabilir aslinda. )

  robbie williams 'ın projenin arkasında bulunduğu bir süre gizlenecek ve farklı bir pazarlama stratejisi güdülecekken, ingiliz halkının bbc de duyup "yok ya bizi kandırmayın siz" tepkisi vermesiyle açık açık "hıı evet ya bu yeni albümden yayınlanacak single" denmiş.. albüm ise 1974 adında madonnavari bir dans albümüymüş william orbit ile pet shop boys tan neil tennant ile yapılan parçaları içeren ve bu senenin sonuna doğru piyasaya çıkacak olan.

  danny spencer ve kevin andrews adlarında stoke- on trent'li iki kişiyle beraber yapılan 80ler etkileşimli ve alışması en basit tabirle "zor" olan , robbie'nin şimdiye kadar yaptığı hiç bir şeye benzemeyen bir şarkı diyebiliriz 4 eylül'de çıkacak rudebox'a. "gerçi bu adamın bir yaptığı diğer yaptığını tutmuyor ki, neredeyse her albüm birbirinden farklı" diyenlere "eeee o bir entertainer" diyoruz, robbie bey kendisi "rudebox pek çok farklı şey, bazen bir uzay gemisinden stüdyoya direkt gönderilen bir tını, bazen çok az bir şey giyen dans eden bir kız, bazen devasa bir ses sistemi... bazen ise sadece size s**tirip gitmenizi söyleyen bir kutu" diyor, ve the sun değişken tepkilerin en negatifini " bu sadece robbie'nin en kötüsü değil, gelmiş geçmiş en kötü şarkı" yorumuyla yapıyor. - http://www.thesun.co.uk/…le/0,,4-2006330767,00.html

  *

  * *