şükela:  tümü | bugün
  • peynirlisi ve baharatlısı bulunan, patates peletinden yapılan hafif bir cips, aynı şekilde yapılan lay's kaşık cips'in selefi. üç farklı şekli var, kaşık olan lay's kaşık cips'in yarısı büyüklüğünde, spiral ve kafes ise diğer şekiller.

baharatlı olanı deneme fırsatı buldum. cipsin hafif ve köpüksü çıtır tadına uygun bir baharat tadı yakalanmış, kimyon tadı seziliyor ve biber tadını destekliyor. acı bir cips değil. şekil itibariyle en fazla aromaya sahip olan kaşık, arkasından kafes geliyor. spiral olanlar başarılı değil açıkçası.

kaşık kaşık dedik, yoğurtla da çok güzel gidiyor. baharatlısına puanım 7/10.
  • fiyat performans oranı yuksek,patates peletinden mamul gıda maddesi.
  • peynirlisini de deneyebildim sonunda, kendimi feda ettim ki siz denemeyin. peynir tadı hiç gelmiyor - strafor köpük meraklısı değilseniz önermiyorum.
  • hala ucuz cips yemek isteyenler için ruffles tarafından ileri teknoloji kullanılarak patates partiküllerinden üretilmiş dolgu malzemesi.

63 g. fiyatı 2.5 tl'dir.
  • açık ara yediğim en kötü cips olmaya aday olan cipsimsi.
    işin daha ilginci bizim ufaklık paketi görünce , bunu diye aldın ki evde kimse yemez bunu dedi.
    cipsin tadına baktıktan sonra da zaten beğendiğin bir tat varken arayışta olmamak gerektiğine dair öğütlerini sıraladı.şimdi karşımda afiyetle ketçaplı cipsini yiyor.

son söz : arayışta olmayın.
  • tek kelimeyle rezalet, eskiden pazarlarda satılan merdiven altı cipsler gibi. markaya suikast gibi bir proje.
  • tadı aşırı kötü ve tuzlu. berbat ötesi bir cips. yemeyin, kusuyorum şu an.