• nerdesin gerizekalı?

korona geldi kapıya dayandı, buluşamadan ölcez.
  • “mükemmel aşklar yaşamak yerine mükemmel aşıklar arayarak vaktimizi heba ettik.”
  • (bkz: anasının amında)

ifritim şöyle başlıklara, başlık bana soru soruyor amk.

(bkz: iyi forumlar)
  • emin olun iş yerinizde değil. oturduğunuz apartmanda değil. okuduğunuz okulda değil. takıldığınız arkadaş grubunun içinde değil. gittiğiniz kursta da değil. onlar sadece mecburiyetten kendinize oynadığınız bir oyun.

baya uzaklarda muhtemelen. belki alaska, tokyo, bali, beyrut.. belki de hiç var olmadı.

ama yakın çevrenizdeki değil. buna emin olabilirsiniz.
  • eşsiz bir ruhum var.
  • kitabin yazarını tanıyorum. zamaninda gittigim kişisel gelişim merkezinde cok takılırdı, çeşitli isimleri getirirdi. ama kişisel olarak 30 sn'den fazla konuşmasına tahammül edemem. sempatik gibi görünüp her seyi ben cok iyi bilirim modunda olan sevgi pitircigi. 2015'te sisli'de kryon etkinligini organize etmişti, lee carroll gelmisti. kendisini de sunucu yapmisti bu etkinlige ve korkunctu! üzgünüm ama gerçekten kötü bir hitap şekli vardi, gereginden fazla konuşan, vıcık vıcık, yine bu işler benden sorulur tarzinda bir edayla ama bunu da "ben cok iyi bir insanım , sirinim, herkesi severim, sevgi gönderirim" şemsiyesi altında yapıyor. diger kisisel gelisimcilerin %90'i gibi. yazdığı kitabin kapagina kendi resmini basan bir insan nasil ruhsalliktan bahsedebilir ki? bunun adi ego arkadaşlar.
  • 41 yıldır yok. öldü desem belli olmuyor o işler. doğmadı desem kart zampara dünyasına merhaba.*

ruh eşi özel insanlar için kullanılır. o da şanslıysan hayatta karşılacağın bir iki insan olur. eş olması gerekmiyor. evlendiğin insan da sadece eşin oluyor. ruh eşi hayatının hangi evresinde seni bulur bilemiyorsun. eşinle aynı ruhu iki bedende taşıma mucizesi verilirse dünyanın en şanslı çifti olarak her nefesiniz kışta baharı içinize doldurur. ordan da nitelikli bir yaşam doğar.

ruh eşleri çoğalsın dilerim. herkeste bir tane olursa dünya mutlu bir gezegen olur.
  • ruh eşimin bu çağda olma ihtimalini geçtim, sperm yarışını kaybetmiş olma ihtimali bile yüksek.
  • bari yorum girenlere çekilişle on tane kitap hediye et be tanıtım peşindeki sözlükdaş
  • şimdi uykuya daldı.
    ***küçüklüğümüz aynı semtte geçmiş, hiç karşılaşmadık. ilkokulda aynı dershaneye gitmişiz mesela ama hiç karşılaşmadık.
    “belki benim kağıt param
    bir şekilde, döne dolaşa
    senin cebine girmiştir”
    ***başka bir şehirde aynı fakültede üniversite okuduk, hiç karşılaşmadık. üstelik onlarca ortak arkadaşımız var.
    “aynı anda aynı sessiz geceye doğru
    içim sıkılıyor demişizdir”
    ***başkaları ile evlenip, boşandık.
    “aynı anda başka insanlara
    seni seviyorum demişizdir
    mutlak güven duygusuyla
    başımızı başka omuzlara dayamışızdır”
    ***ve yıllar, yıllar sonra bir 16 eylül akşamında
    yollarımız kesişivermiştir.
    “onca yıl sen burada
    onca yıl ben burada
    yollarımız hiç kesişmemiş