88 entry daha
  • 41 yıldır yok. öldü desem belli olmuyor o işler. doğmadı desem kart zampara dünyasına merhaba.*

ruh eşi özel insanlar için kullanılır. o da şanslıysan hayatta karşılacağın bir iki insan olur. eş olması gerekmiyor. evlendiğin insan da sadece eşin oluyor. ruh eşi hayatının hangi evresinde seni bulur bilemiyorsun. eşinle aynı ruhu iki bedende taşıma mucizesi verilirse dünyanın en şanslı çifti olarak her nefesiniz kışta baharı içinize doldurur. ordan da nitelikli bir yaşam doğar.

ruh eşleri çoğalsın dilerim. herkeste bir tane olursa dünya mutlu bir gezegen olur.
  • ne biliyim nerde ya
  • sanirim bir kitap ismi.

benimki topragin altinda. gomduk onu.
  • gerçek hayatta nerede bilmem ama rüyalarımda olduğunu net söyleyebilirim. birkaç rüyada karşıma çıktı. ne fiziğini ne tipini hatırlıyorum. ama o verdiği hissi hiçbir sevgilide, platonik aşkta vs bulmadım/ bulamadım. o ne muazzam bir his! insana yaşama dair pozitif düşünceler veriyor. rüyada bile böyle his veriyorsa gerçekte ne muazzam şeydir diye düşünüyorum. bir gün yolumuz kesişir mi bilmem ama eğer kader yolları birleştirirse işte o zaman yaşamın ne kadar muazzam olduğunu hissedeceğim ve hissettireceğim.
  • ruhum parçalandığı gün o da yok olup gitti. artık ruhum kaldı mı ondan dahi emin değilim. varşova'da kuş uçmaz kervan göçmez bir yerden yazıyorum bunu. bir şeyleri yitireli çok oldu sanki. artık hiçbir şeye pek de inanasım yok.
  • emin olun iş yerinizde değil. oturduğunuz apartmanda değil. okuduğunuz okulda değil. takıldığınız arkadaş grubunun içinde değil. gittiğiniz kursta da değil. onlar sadece mecburiyetten kendinize oynadığınız bir oyun.

baya uzaklarda muhtemelen. belki alaska, tokyo, bali, beyrut.. belki de hiç var olmadı.

ama yakın çevrenizdeki değil. buna emin olabilirsiniz.
  • cinayet mahallinde,
    maktul var, sanık yok...
  • karşılaşabileceğim bir yerdedir inşallah.
  • bu dünyada olduğuna inanmıyorum artık
  • resmi nikahlı eşinin yanında.
2106 entry daha
hesabın var mı? giriş yap