• bu şekilde bir yöntem bulayım kendime dedim. ani ruh hali degişimine diyecek yok zaten gün içinde bir yüksek enerji bir depresif hal... bir hızlı üretim, yaratıcılık artışı bir tam tersi... az uyku çok ürün vs... derken bugün doktorun koydugu tanıyı unuttugumdan sözlüge yazmak istedim siklomani seklomani gibi bir şey deniyor bu hızlı ruh hali degişimine nedir bilen varsa allahhhhh...
  • ikizler burcuysanız çok ani yaşanabilecek değişimlerdir.
  • hormon seviyenizde problem olabilecegine isaret eder.
  • gün içinde değil 1 saat içerisinde ki müthiş ruh hali değişimime ben bile inanamıyorum yemin ederim. ve bu durumdan rahatsızım.
    evet ikizler burcuyum ve bununla bağlantı kurmak gibi ucuz bir yolu da kabullenemiyorum.

tanım: insanları kimi zaman mutlu kimi zaman mutsuz hissettiren değişim.
  • hava durumuyla yakından ilişkilidir. bazen öyle bir noktaya getirir ki beni, güneş enerjisiyle yaşadığımı düşünürüm.
  • en nadide örneklerini balık, ikizler ve yengeç burcuna mensup bireylerde gözlemleyebileceğiniz durum, hem de saniyeler içinde.
  • gün içerisinde birkaç kez yaşadığım durum. an geliyor dinamik ve mutluyum,sonradan uykulu ve hüzünlü... bu hüznümün nedeni biliyorum ama uyku durumumu ben de anlayabilmiş değilim.
  • (bkz: pms)
  • ışık hızı, saatte 120. km giden bir arabanın aerodinamiği ve yokuşaşağı sıkılmış bir mermi kadar hızlıdır.

insanlardaki bu durumu anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum bazen.
hesabın var mı? giriş yap