• mfö'nün 2017 çıkışlı kendi kendine albümünün en güzel şarkılarından biri. vokallerde fuat güner'in sesi daha baskın sanki. seslerinin ahengini en net duyabileceğimiz şarkılardan ayrıca.

sözlerini de yazayım tam olsun.

buradan dinleyebilirsiniz.

bugün ruh halim yerlerde
    beni sevmiyor diyormuşsun her yerde
    sendeki bu kıskançlık bu öfke
    düzelir mi bana hele bir söyle

hayalinle geldim bu günlere
    hayalinle aştım engelleri
    takıldım belki ama düşmedim yere
    seni düşündüm hemen hemen her yerde

gözlerim yollarda yanımda olmasan da
    bekliyorum gelişini seviyorum seni
    erkek kadını severse sonra birden vazgeçerse
    bir iz bırakır silinmez gerisi gelecektir o da bilinmez

bugün ruh halim yerlerde
    sensiz bomboş bu evde
    tuhaf bir boşluk var içimde
    seni böyle uzaktan sevince
  • içime kapandigim şu günlerde, yeni keşfettim kendisini. arka arkaya dinledikçe birilerinin sizin duygulariniza ortak olduğunu anlıyorsunuz.
    hiçbir şey kolay değil. birini sevmek bile. yükü ağır hele ki imkansizsa..

--- spoiler ---

erkek kadını severse sonra birden vazgeçerse
    bir iz bırakır silinmez gerisi gelecektir o da bilinmez..
    --- spoiler ---
  • klibi ve sözleri enfes parça. uzun bir süre dinleyeceğim gibi. klipteki kadına kendimi çok benzettim ayrıca. özellikle sonunda bağırdığı sahnede. hep yapmak istemiştim.
  • albümün *sessiz sedasız, en sağlam ve hüzünlü parçasıdır. mfö lezzetine doyamadığım onlarca şarkıdan yalnızca biri.
  • mfö'nün klibiyle parlayan şarkısı. klipte 3.29'daki çığlığın klibe yerleştirilmesi oldukça etkileyici olmuş. izleyip izlettirin efendim!
    bakınız.
  • likya yolu rotası üzerinde klip çekimleri gerçekleştirilmiş olan mfö şarkısı.
  • mfö'nün yeni klip şarkısı.

https://www.youtube.com/watch?v=dibnswtonmu

klibi güzelleştiren güneş gürpınar'ı, evdeydim ve yağmurun gelmesini bekliyordum'da izlemiş ve çok beğenmiştim. sadece doğal güzelliğiyle değil; iyi oyunculuğuyla da dikkatimi çekmişti.
  • sözlüğe hakkında bir şeyler yazmak için girdiğimde karşıma başlık olarak çıkan mfö şarkısı. klibine instagramda denk gelir gelmez tamamını dinlediğim sözlerini pek beğendiğim şarkı oldu. klipte kullanılan alanlar insanın ruh halini yerle bir etmeye yetiyor.
  • kıyıda kenarda kalmis hafif hüzünlü ama ozellikle de giriş kısmındaki enstrüman bütünü ile hemencik içine alan mfö şarkısı. üzerinize bir şeyler alın çünkü bir parca içinizi üşütüyor.
  • "bugün ruh halim yerlerde
    sensiz bomboş bu evde
    tuhaf bir boşluk var içimde
    seni böyle uzaktan sevince."

umarım bugünden sonra ruh halimi yerlerden göklere çıkaran nedenlerden biri olur bu şarkı. her ne kadar sözleri bu isteğime tezat kaçsa da. olsun, severek dinliyoruz efem.*
hesabın var mı? giriş yap