şükela:  tümü | bugün
  • denizin içerisinde umutsuzca boğulmayı beklerken, sevdiğim insanın elimi tutarak beni bir çırpıda çekip kurtarması kadar umudumu yeniden kazanmış bir haldeyim.
  • günlerdir durmayan sağanak gibi akıyor gözlerimden..
  • 3 cümle olarak;

şu telaşlarım bir bitse diyorum, belki uzaklara giderim, çoktandır gitmek istediğim yollar var.
  • hayal kırıklığı
  • sudan sessiz, ottan basık.
  • lisede platonik aşık olduğun çocuğun bir kızla çıktığını öğrendiğindeki hüzün (sebep ya da olay yok, sadece öyle hissetmek)
  • mutlu olmak çok güzel bir his.
  • her şey çok kötü gidiyor ve ben sadece gülüyorum.
    delirdim sanırsam
  • bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin kapısına tekme atıp, açılın lan mekanın sahibi geldi, diyesim var.
  • şimdilerde bu günkü ruh halimi anlatacak bir kelime bulmak o kadar zor ve içerisinde bulunduğumuz ülkenin ululuğuna ve karşılaşacağı her türlü olumsuzluktan çıkabilecek bir sezgisel yapıya sahip olmasına rağmen sadece kişisel menfaatler gibi maddi çıkarları uğruna sağcı solcu, dindar dinsiz her türlü bölünmeye meyilli zihinlerin buruşturulup çöp tenekesine atamayacak kadar zayıf düşmüş ve eğitimsizlik içerisinde boğulan amaçsızlığı görünce atalarımızın hedefleri uğruna yapabildiklerini düşünerek tam sönmek üzere olan o ümit ışığını sönmeyecek seviyede tutabilecek cesareti her zaman bulabildiğim bir ruh halimdeyim.