• youtube da acayip bilgilerin yer aldığı videoları paylaşan adam. kendisi mi hazırlıyor, copy paste, translate mi yapıyor bilmiyorum ama, bir kere yakalandın mı bırakmıyor vesselam...

http://www.youtube.com/watch?v=frllo6rplbk
  • çalışkan adam.

kendisi sanırım ingilizce kaynaklardan faydalanıyor. ama yapmış olduğu videolar hakikaten çok güzel. yaklaşık bir saattir hazırlamış olduğu videoları izliyorum. sağlam iş çıkarıyorsun arkadaşım, aynen devam. ellerine sağlık+rep : )
  • 10 yaşındaki oğlum videolarını izliyor. karar vermiş kara delikleri çözüp kara deliklerin ağzındaki baklayı çıkaracakmış. faideli bir insan yani.
  • biraz önce youtube'da als videolarını izlerken yanda çıkıp kanalına girdim bu insanın. çok güzel emekler harcamış videoları içiin.
    ayrıca kendimde patlayan kafa sendromu olduğunu da keşfettim bu sayede.
  • youtube sörfünde denk geldim, çalışmalarının bir kısmını yabancı kaynaklı belgesellerden izlemiştim, güzel şeyler yapıyor, hemmen abone oldum.

bir benzerini de top10 videolar diye bir account yapıyor.
  • hindistan'da okuduğunu ve videoları yaparken ulaştığı bilgileri ingilizce makalelerden ve kaynaklardan derleyerek hazırladığını öğrendiğimde kendisine olan saygımın katbekat arttığı çalışkan, bilgili kişi.

edit: hırsızlıklarını fark ettikten sonra kendisine saygım sıfıra düşen youtuber.
    yıllar sonra gelen edit2: son videosunu izledim de kazandığı her kuruş helal olsun. üzüldüm hakikaten ya söylenenleri ve verdiği medeni tepkileri izledikçe.
  • adamın dibidir. seviyoruz kendisini.
  • abonesi olduğum reyiz.
    ingilizce bilmeyen tiplerin ufkunu açacak kalibrede güzel çeviriler yapmış.
  • çok faideli bir arkadaş. (bkz: teşekkürler)
hesabın var mı? giriş yap