şükela:  tümü | bugün
313 entry daha
  • 'sabrım taştı' videosunu izlerken benim de sabrım taştı.

şu hayatta tek başarısı anasının amından çıkabilmek olan, hiçbi sik üretmeyen ne çok zigot kafalı saldırmış bu güzel insana..

aga bu arkadaş bana youtube'u sevdirdi.
    1 yaşında oğlum var ve odaklanabildiği tek yayın ruhi'nin videoları.

sen rahat ol ruhi, videolarına devam et. her başarılı insanın elbet sevmeyeni-karalayanı olur, takma bu kadar. yoksa hayat çekilmez.
  • youtuber.

daha once yazdigim dozu kaçmis bir entry'i videosunu izledikten sonra haksizlik ettigimi dusundugumden dolayi sildim.

ruhi'ye not: eger eksisozluk kullaniyorsan mesaj atmani rica ederim.

imza : entellektuel
  • bütün boktan hurafeleri türkçe'ye çevirip yayınlayan insan. boktan bir ses tonuyla kuul olmaya çalışması cabası. bu arkadaş size youtube'u sevdirdiyse, siz cehalet illetinden muzdarip demeksiniz. o çocuğu yol yakınken aklı başında insanlara verin de memleket bir salak daha kazanmasın.

küfür etmeden derdini anlatamayan-derdi anlamayan hıyarlara da söyleyeyim; anamın amından çıktım; ananın amına girerim. oooo süper laf di mi?
  • an itibari ile abonesi oldugum youtuber.

bu memlekette meyve veren ağaç taşlanır kardeşim, sen bozmadan devam et, ellerine sağlık.
  • normal sesi ile değil, gırtlağını zorlayarak çıkardığı rahatsız edici sesi ile konuştuğundan dolayı videolarını dinleyemediğim/izleyemediğim çocuktur. eğer sesi hakikaten hep böyleyse de hakkını helal etsin.
  • sesi hep böyledir yakın bir arkadaşı olarak söylüyorum. bir şey bulamadınız şimdi de sesine saldırmayın çocuğun.
  • eğitim setini almadım. ancak vaktim olsaydı ve bu sektöre girebilecek olsaydım kesinlikle alırdım. baya kapsamlı olduğunu izleyenlerden biliyorum.

yaptığı işin ne kadar zor olduğunu başarılı youtuber / youtuber oranından çıkarabiliriz. sadece sesi ile bile youtubeda fark yaratıyor. aksini düşünenlerin kamera karşısında 2 dakika konuşup kendini izlemesini/dinlemesini öneririm.

“bunu izleyeceğime okurum” diyen tayfa ekstra komik geliyor. sanki birbirlerinin alternatifi olmak zorundaymış gibi yaklaşıyorlar her olaya. ben ruhiyi “maraş bölgesi” ile ilgili videosu ile farketmiştim ilk kez. sonrasında konu üzerine çok fazla okudum araştırdım. okuyacak ve araştıracak binlerce konu varken birinin 10 dakikalık bir video ile kıvılcım çakması çok güzel olabiliyor.

özetleyecek olursak; sözlüğü çok da ciddiye alma ruhicim. herkesi kazanamazsın. özellikle bu topraklarda bunu başarabilen olmamış hiç. videonun başında sesini duyduğumuz maymunu ve tayfasını zaten ciddiye alma. bu sığırların “dünya islama karşı” paranoyası ve bunu bahane ederek bütün gün goygoy yapıp üretmemeleri yüzünden bu haldeyiz. yeni de değil üstelik. 500 yıllık hikaye... evinden arap güzellemesi yapıp, youtubedan amerikaya sallayarak amerikan doları kazanmaya çalışıyorlar.

sana yeni konu önerileri:
    - atlantis ya da atatürk’ün mu kıtası araştırmaları
    - istanbul’un yeraltı şehirleri ve roma öncesi tarihi
    - kavimler göçü sonucunda günümüzün avrupa milletlerinin şimdiki bölgelerine kayması olayını iyice bir deşebilirsin. çok ilginç hikayeler var.
    - stargate serisini izlediysen oradan çok konu çıkar ve hepsini keyifle izlerim.
    - kapadokya hazineleri ve ülkede definecilik
    - kapadokyada bulunup yıllardır temizlenmediği için turizme açılmayan bölgeler
    - dan brown - digital kale senaryosu

ve bol çok bilinenin aksini iddia eden istatistiksel analizleri yapıştır geç.
  • son olaydan sonra destek olmak için kanalına abone olduğum değerli youtuber.
  • youtube'da video paylaşan hayli eski ve başarılı bir arkadaş. henüz youtuber diye bir kelimenin icat olmadığı dönemde bile videolarını milyonlar izliyordu. hatta ben bile en eski abonelerinden biriyim ve şu an bile çizgisini bozmamaya gayret gösterdiğini söyleyebilirim.
  • (bkz: ruhi çenetin içerik hırsızı olması)

(bkz: ruhi çenetin babasının fetö imamı olması)

siz hırsızlığı enazından saçma sapan videolar çekmiyor diye aklarken kendisi maaşını sterlinle alıyor. devam edin böyle. ülkede özgün işler yapanlar sürünürken bu insanları takdir edin.
57 entry daha