• kendisinin yaptığı en önemli videolardan birisi olduğunu, özellikle seçimlerden sonra yayınladığını söylediği videodur.

https://www.youtube.com/watch?v=295drmg_0au

gerçekten çok iyi anlatmış. pek anlamam bu ekonomi işlerinden diyen birisi bile rahatlıkla durumu çözecektir.
  • merak ediyorum şu ekonomik krizi çok iyi anlatan arkadaş, adam smith, david ricardo, john maynard keynes, karl marx, hyman minsky, milton friedman, barry eichengreen, ben bernake, alan greenspan, mardi dungey, kristin forbes, roberto rigobon, greciela kaminsky, carmen reinhart, samir amin, naom chomsky, charles kindleberger, max weber, ımmanuel wallerstein, anthony giddens ve adı şu an aklıma gelmeyen ekonomik krizin nedenleri ve yayılması üzerinde çalışmış yüzlerce bilim insanından kaçının bir makalesini ya da kitabını okumuş acaba!? hadi onu geçtim bu bilim insanlarının kaçının adını ezbere sayabilir!?
    insanların ömürlerini adadıkları konular hakkında atıp tutmak bunlar üzerinden prim ve piyasa yapmak para kazanmak bu kadar kolay olmamalı. her eline kamerayı mikrofonu alan böyle sağda solda atıp tutmamalı. bilim bu kadar ucuz değil. şu zevzeği iki de bir yazıp insanın sinir katsayını zıplatmayın.
  • bilal'in bile anlayabileceği bir video olmuş...vatandaşı bilinçlendirme açısından sosyal medya hesaplarımızda paylaşmak gerektiğini düşünüyorum.
  • ruhi çenet'in korkunçlu ve gizemli videodalardan artık ekmek yiyemedigini gösteren videodur.
hesabın var mı? giriş yap