şükela:  tümü | bugün
  • çoğu insanın bilmediği gerçektir. ruhi çenet'in babası dr osman çenet balıkesir bandırma myo'nun fetö imamıdır ve önce görevinden uzaklaştırılmış sonra da tutuklanmıştır.

adam algılarınızla oynamak için iki tane yobazı gömmüş ama hiçbir rasyonel eleştiriye cevap vermemiş siz de hemen kahraman ilan etmişsiniz. bu kadar ucuz manipülasyona nasıl kanıyorsunuz inanılır gibi değil.

dikkatiniz çekerim bank asyaya para yatırmamış, fetönün imamı herif.

üniversite bölge imamı osman çenet

iddianame

özet

(bkz: ruhi çenetin içerik hırsızı olması)
  • ruhi cennetin babasının feto imamı olması ile ruhi çenetin ne alakası var kardeşim peki. o zaman her suclunun colugunu çocuğunu gönderelim kodese. ülkede uzaktan yahut yakından feto ile bağlantısı olduğunu duyduğu tanıdığı olmayan mı kaldı allah aşkına? insan karalamaktan ne kadar çok zevk alıyorsunuz be kardeşim.
  • türk ceza kanunu'nun çok güzel bir ilkesi var. diyor ki "ceza sorumluluğu şahsidir."
    şimdi soruyorum kanunlar bu adamı zan altında bırakmazken, sen kimsin de zan altında bırakıyorsun.
  • adam hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edecek tabii ki. ne yapsın amk, oturup ağlasa, dağa çıksa terörist olsa, canlı bomba olsa, hiçbir şey yapmasa beklese daha mı iyi olacak? adam ne güzel yolunu bulmuş, aç kalmıyor, para kazanıyor. niye size batıyor amk? bak burda o fetöcü bu fetöcü diyen adamlara bir güvenlik soruşturması açılsın, fetöcü dedikleri adamlardan daha fetöcü çıkmazsa bir şey bilmiyorum. devletin her kademesinde fetöcü akrabası olan adamlar var onları ne yapacağız? daha yeni kardeşi fetö'den hapiste olan bir adam bakan oldu, ne diyeceksin?

kıskanmayın lan, her şeye de fetöcü diye atlamayın.

tanım: bullshit.
  • youtube'da bir fetö network'ü olabilir, bunun gündeme getirilmesi iyi olmuş. barış özcan'ın da fetöcü olduğuna yönelik çok şey yazılıp çizilmişti.

bu adamın da sütliman olduğunu düşünmüyorum. küçücük çocuklara internetten bulduğu hurafeleri "şok şok şok edici bilimsel bilgiler" diye pompolayan, saçma sapan, "adada mahsur kaldım, ölebilirim" diye turistik adalarda kurmaca videolar çeken, foyası ortaya çıkınca da silen, aynı yüzsüzlükle yola devam eden şaibeli bir tip. küçücük çocukların beynini sikindirik sitelerden kopyaladığı safsatalarla zehirlemeyi kendine kazanç kapısı bellemiş birinden de fazlası beklenemez zaten. şimdi de bir tane yobazı kendine kalkan yaparak mağduriyet zırhı içine girmiş, kendi saçmalıklarını bir yobaz üzerinden aklamaya kalkıyor. ekşi çomarları da hemen kahraman ilan etmiş, şaşırdım desem yalan olur. karatay ve türevlerini de göklere çıkaranlar aynı kişiler, rahata eremiyorlar bu kişilerin cehalet bilimine dayanan ticari faaliyetlerini tahkim etmeden. hacı hocaya tapan tiplerle bu kişilerin arkasından gidenler arasında bir fark yok. bunlar da modern zamanların hacı hocası.
  • bize ne babasından demek istiyorum. babası fetocu diye kendi de fetöcü olmak zorunda değil herhalde. ama varsa kanıtlar ruhinin de fetöcü olduğuna dair tabi ki görmek isteriz.