• "3 milyon görüntülenme alsak 8 bin cepte, 3 bin de gel-git masraf." bunların olaylara bakışı bu.
  • bir akımın başlangıcı olur umarım, buradan tüm yutubırları çin'e gitmeye davet ediyorum.
  • virusu yerinde gorecektir.
    sonrasinda da, cern' e gidip, virusu yok etme calismalari yapacaginin sinyallerini vermistir!

edit: bi caylak yazmis: "cern fizik laboratuvaridir, senin entry don't yani"
    asıl sen o turkceyle yazar olursan ben daha bi don't yani!sazan misiniz oglum siz? her hiyarim var diyene, elinde tuzlukla kosangiller! madem yazar olmak hevesindesin, ilk kosul: nerde teşbih var, nerde tasvir var, nerde makara var ayiracaksin!
  • bakın bu ciddi anlamda düşüncesiz bir ruh halinin göstergesidir. bu arkadaşın bazı videolarını ben de severek izledim; kötü mü, hayır. fakat bu sefer belki de koca bir ülkeye tüm dünyayı ürperten virüsü enjekte etmek üzere.

son deprem videosunu izlediğimde, başka bir vatandaşın yıkılmak üzere olan dairesine izinsiz giriş yapmıştı. o zaman da açıkça haneye tecavüz ettiğini düşünerek, kendisi hakkında şikayetçi olmayı düşünmüştüm.

son videosunu şimdi gördükten sonra, ülkeye dönüş yapacağı anda gerekli işlemlerin yapılıp karantina altına alınmasi için gerekli kurumlara başvuru yapacağım. size de tavsiye ederim. (bkz: cimer) iyi bir başlangıç olabilir.

edit: imla
  • adam hong kong’a gidiyor wuhan hong kong arası 1000 km’ye yakın.
    elazığ depremini marmara bölgesinde incelemek gibi bir şey.
    ucuz gereksiz risksiz bir çalışma yapıyor maske ile prim kasmamın alemi yok.

bu entryi asya’da bir havalimanından yazıyorum. karşımda 40 kişilik bir çin grubu var. ben buradan sorsam bu gereksiz insanın yapacağından farklı bir şey olmaz.
  • youtuber’ların gizlice çernobile girerek, takipçi arttırma sevdasından farksız olan eylemdir. hayatını, kazandığı takipçilerden ya da paradan daha önemsiz kılan açıklamadır.
  • ölmeyi bayılmak sanıyor sanırım. tüm insanlar çin'den kaçmanın derdinde bu çin'e girmenin derdinde. 3-5 fazla tık almak için şöyle şeylere neden kalkışırlar anlamıyorum. umarım buralara hastalık vs getirmez

edit : hatalı anlatım düzeltilmiştir
  • daha geçen hafta elazığda depremde oldukça hasar görmüş bir evin içinde birden bire yaptığı videoların ne kadar masraflı olduğunu ve paralı bir platforma neden taşıdığını anlatmaya başladı.tekrar ediyorum depremde hasar görmüş bir evin içinde.o yüzden hastalığa yakalanması durumunda da gelir gider hesabını yapmıştır.
  • ingilizce altyazı koysun.. tüm dünyadan tık alır..
hesabın var mı? giriş yap