şükela:  tümü | bugün
  • götü boklu iki yobazın yapmış olduğu videodan dolayı sinirlenmiş ve karşılık olarak çekilmiş videodur. tarihi ayarın verildiği link burada

ruhi çenet'cim sinirlerini bozma bunlar sadece nefes almaktan anlar.
  • ruhiciğim, 2004'ten beri sözlükle hemhalim ve sana buranın ekseriyetinin halinin "bok çukuru" olduğunu, yine ekseriyetin burada hiçbir şeyi beğenmemesinin onların sabit bir karakter özelliği olduğunu garanti ediyorum. bu tip ekşi sözlük yazarları senin göbek kılını yesin amk.

sözlükte internet aleminin en kral adamları da var yalnız yüzde 90'ı hayatı boyunca senin ürettiğinin onda birini üretemeyecek yıkık sürüsü.

motivasyonunu kaybetmemeni ümit ediyorum.
  • bu kadar denyoya karşı nasıl sakin nezih ve hala insan gibi bişeyler anlatmaya çalıştığını görünce hem tebrik ettim hem üzüldüm.
  • eleştirilere dayanamayan ergen youtuber videosu..

orkun ışıtmak kadar popüler olamadığı için kıskanıyor zannediyorum..
  • o kadar taş atan, yaptığını küçümseyen, aşağılayan adamlar rica ediyorum kamera alıp daha iyisini çeksinler de onları izleyelim.

adam başarılı, ki küfür etmeden, absürt mizah yapmadan, kendini küçük düşürmeden, bir leğen oyun hamuru vs yapmadan hazırlıyor videolarını.

beğenirsin beğenmezsin. bak videoda çıkarıp masaya vurmuş, ilgilenmiyorum butonuna tıkla rahatsız ediyorsam diyor daha ne desin?

arabistan'ın yaptıklarını müslüman oldukları için es mi geçeyim diyor. ben arabistan'ı anlatıyorum islamı degil,, islamı böyler yasiyorlarsa kendi sorunları diyor.

hani eşeğe anlatsa böyle eşek anlar doğru der.

kendisini ara ara bunalınca izlerim, sıkı bir takipçisi degilim. yaptığı işe de büyük saygı duyuyorum.
  • az önce izledim adam haklı beyler
    ortalama üstü içerik üretip çok çalışarak geldiği bir nokta var eleştirmeden önce bi zahmet 10 dk lık bi video editleyin de görün ne zor bi işi olduğunu
    çok fazla videosunu izlemedim ama izledikleri de boş değildi, bende uğraşıp video yapsam (ki yapmışlığım var) ve biri böyle boklasa ben de çemkiririm
  • meyve veren ağaç taşlanır. adam bağımsız bir video portalında gayet seviyeli bir şekilde içerik üretiyor.

bugün ülkemizin insanları eline bir kitap alıp bilimsel yazılar okumaz ama rugihi çenet'in videolarını izleyerek bir şeyler öğrenebilir. küçümseyenler de bir şey üretsin ondan sonra karşılaştırma yapalım.
  • adam gerçekten haklı
  • mükemmel sakinlikle gerekli cevabı vermiş. birkaç entry yukarıda "orkunu kıskandığı için vvsvs" yazan sığırlara aldanmayıp youtube türkiye için nitelikli işler çıkarmaya devam etmesi gerek.
  • her boka o kim bu kim amk diye bkz veren gereksizler ulan madem bilmiyorsun aç bak kimmiş neymiş öğren. hayır sözlükteki tek amacın fav almak like gütmek olduğu aşikar. bari işgal etme.

not: geçen haftaya kadar ben de bilmiyordum kim olduğunu youtube’da denk geldim birkaç videosuna gayet mantık çerçevesinde faydalı videolar hazırlıyor. ama gelip de sırf fav almak için, bu kim amk yazmıyorum.

edit: silinirse diye