• ya bi siktirin gidin amk.
    hala bık bık chp muhalefet yapamıyor diye tatava yapıyorsunuz.
    adamlar mecliste soru önergesi veriyor, komisyon istiyor. red ediliyor.
    ne yapsınlar sokağa mı döksünler milleti?

chp'yi böyle bir dönemde sokağa çıkmamakla suçlamak tam olarak akp'nin ekmeğine yağ sürmektir. hukümet battıkça batıyor, her gün bir rezilliği ortaya çıkıyor ve böyle bir ortamda en büyük şehirlerin belediyesi muhaleffete. üstelik yaptıkları işlerle de memnuniyet yaratıyor.

tam böyle bir ortamda chp salak mı ki sokağa çıksın? :)
    onlarda görüyor zaten akp'nin daha fazla götüremeyeceğini ve çökeceğini. ekstra bir şey yapmalarına gerek yok.
  • yüzsüz hırsız...
  • yaptığı usulsüzlüklerin hesabını bir kamu bankasında uçuk maaşlı bir göreve getirilerek ödeyecek olan eski bakan. yönetim kurulu üyeliği ve ayda 200 bin maaş mesela.
  • (bkz: #123109003)
  • adana'da gaspa çıkan tas kafa maymunlardan tek farkı eski bakan olması.

torunun falan varsa okusun buraları. neneniz bir hırsız. kendi maddi menfaati için devleti dolandıran bir kurnaz. onun gibi olmayın.
  • hala yargıya teslim edilmemiş olan kişidir.
  • yolsuzluk iddialarına cevap verememistir.
  • devletin ve halkın en zor zamanında çılgınlar gibi para kazanma yolu bulmuş olan eski bakan.

bunu almanya'da yapsa ömür boyu hapis alır. afrika'da yapsa başına neler neler gelir. ama burda misler gibi geziyo.

sonra vay efendim gençler niye kaçıyo, vay efendim bu kadar insan neden kripto para peşinde...

işte bu yüzden aq bu yüzden!
  • hakkında yasal olarak resmi bir işlem , soruşturma yapıldı mı merak konusu olan sırra kadem basan , dezenfektan skandalı ile görevden alınmış eski bakan .
hesabın var mı? giriş yap