şükela:  tümü | bugün
 • kadın tam orgazmı yaşayacakken içinden çıkmaya denir, bir tür cezalandırma yöntemi gibi görünse de bir sonraki orgazmı için cenneti gösterme vaadidir.

  şöyle ki, karanlıkta yaşadığımız maceradan sonra (bkz: karanlıkta sevişmek/@dr emmett brown) beni boşaltmayan, daha fazla orgazm olmamak için kendisini yere bırakan kadınımı elinden tutup yatağa götürdüm ve resmen sırt üstü fırlattım.

  onun zannettiği benim boşalmak için onu kullanacağımdı, başına gelecekleri bilmeden bacaklarını açmış masumca yatıyordu.

  önce külodunu sonra da üzerindekileri çıkarttım ve bir hayvan gibi üzerine çıktım. ellerimi kullanmadan gözlerine bakarak içine girdim. çıktım, tekrar girdim, çıktım tekrar girdim. bunu yapmama bayılıyor ve bu onu azdırıyor, biliyorum. defalarca yaptım bunu. girdiğim yer iyice sırılsıklam olana kadar.

  sonra yavaş yavaş içinde gidip gelmeye başladım, hızlanayım istiyordu, az evvel daha fazla orgazm olmamak için benden kaçan kendisi değilmiş gibi, altımda kıvranıyordu. uzattıkça uzattım, tam zevk almaya başladığını anladığım anda yavaşladım, durdum, hızlandım, kasıklarımla kasıklarına vurdum, durdum, hızlandım, yavaşladım, göğüslerini emdim, çıktım; oral yaptım, girdim; boynunu ve omuzlarını öptüm; delirmişti, altımda "sik beni" diye yalvaran bir kadın vardı ve ben istediğini verip vermemek konusunda kararsızdım.

  ikimizin de beklemediği bir anda, bir anda hızlandım ve sertleştim. gözlerini sonuna kadar açmış gözlerime bakıyor bir taraftan kesik çığlıklar atıyordu, tek elimle kendimi üzerinde tutarken tek elimle de saçlarından tutup nasıl içine girip çıktığımı görmesini sağladım. tam boşalma kasılmasına girdiği, kendisini arkaya attığı anda içinden çıktım ve onu seyretmeye başladım, kasılmalarını durduramıyor ama orgazm da olamıyor, iki eli de vajinasında cenin pozisyonu almış, bir taraftan "neden çıktın?" diye sorguluyordu.

  kasılmalarının bitmesini bekledim, çok kızmıştı, tokat atmaya ne yaptın sen diye kızmaya başladı, " az evvel daha fazla orgazm olmamak için benden kaçan kendisi değilmiş gibi". kollarını tutup başının üzerinde tek elimle birleştirip altıma aldım. gene hayvan gibi üzerine çıkıp, bu sefer hayvan gibi de içine girdim, istediğini hakkıyla verdim bu sefer, var gücümle, sertliğin sınırlarını aşa aşa, hız sınırlarını zorlayarak "çatır çatır" tamlamasının altını dolduruyormuşçasına siktim. öyle ki, biraz önceki ruined orgasm'ın da etkisiyle tırnaklar, dişler, çığlıklar, çarşaf yırtma denemeleri, artık ne kadar çıldırma göstergesi varsa hepsi havada uçuştu. dayak yemiş gibiydim ama vazgeçmedim, durmadım, içinden çıkmadım; devam ettim. ikincisi ilki (aslında son 1-2 saat içerisinde üçüncü) kadar şiddetli olmasa da gene de görkemliydi.

  ondan sonra da altımda heder olmuş kadının içerisinde yavaş yavaş gidip gelerek ben boşaldım. ama komikti çünkü devam edeceğimi zannetti. hali yoktu, devam etsem büyük ihtimal gerçekten orgazm olmaktan artık acı çekecekti ve ben bunun farkındaydım. korku dolu bakışları ve tırnaklarıyla beni dürtüp kurtulmaya çalışması eğlenceliydi. gene saçlarından tutup geriye doğru asıldım ve "uslu kız ol" diye fısıldadım kulağına.

  şöyle yapıyorum, içinden çıkıyorum ve o eline alıyor; genelde son anda çıkıp, vajinasından boğazına veya omuzlarına kadar patlıyorum, kontrol onda olduğu için yer belirleyemesem de, onun o harika kontrolünde 1-1.5 metre kadar fışkırabiliyorum.
 • tam orgazm olacakken uyarılmanın kesilmesi sonucunda tam orgazma ulaşılamaması durumu. bu durum erkek tam boşalamama kadında ise ne biliyim böyle kasılmalar, artislikler, karşı cinsi tokatlamalar, yapacağın işi sikeyimler şeklinde sonuç gösterir.