• az önce 17 yaşında ispanyola 39-19 yenildi ama hakemler en az 8-9 kez bariz yumruğuna puan vermedi.. silkeyim böyle olimpiyatı afedersin.. vuruşu rukiye yapıyor ispanyol velet e puan yazılıyor.
  • yaşı ilerlediği için kaybettiğini düşünüyorum. rakibi çok diriydi, rukiye iyi mücadele etse de önceki maçında bile yorgunluk belirtileri vardı.

bir daha olimpiyat göremez muhtemelen ama son maçını kazanarak madalya getirebilir. sonuç ne olursa olsun tebrik etmek gerekir rukiyeyi mücadelesi için.
  • biraz daha dayanabilse bronz madalyayı alacaktı, rakiplerine bu kadar sayı vererek buraya gelmesi bile mucize denebilir.

maçlarında rakiplerine verdiği sayılar 20,30,39,27

finale çıkan isimlerin rakiplerine verdiği sayılar: 4,2,19 & 5,11,12

yarı finalde elenen diğer ismin verdiği sayılar: 9,7,34
  • töbe yarabbim kalpten gidiyordum, eledi sonunda kolombiyalı rakibini.
  • ilk maçını 21-20,çeyrek final maçını 31-30 kazanarak yarı finale yükselen tekvandocu. madalya maçına çıkacağı kesin, umarım altın maçına çıkarız.
  • 2020 tokyo olimpiyatlarında bizi tekvando branşında 49 kg kategorisinde temsil edecek sporcumuz. ayrıca çok sempatik ve kararlıdır(inatçı da denilebilir), allah yolunu açık etsin. olimpiyatlar ertelendi inşallah seneye göreceğiz kendisini.

edit:imla
  • şu anda trtspor yıldızda tokyo 2020 kapsamında mısırlı rakibiyle maça çıktı. rakip mısırlı ve rukiyeden de altın madalya bekleniyor. rahat kazanacağı öngörülmekte.

ps: nefes kesen maçı 21-20 kazandık. bravo rukiye. ufak bir sakatlık durumu var, inşallah ciddi değildir. madalya bekliyoruz rukiyeden.
  • tokyo 2020'de çeyrek finale yükselmiştir. karşılaşma saat 9:30'da, heyecanla bekliyorum.
  • umut ve heyecanla bekliyorum. başarılı olacağına inanıyorum.
  • kolombiyalı rakibine karşı ilk roundda 12-7 üstün. hadi bakalım ikinci roundda göster kendini rukiye !
hesabın var mı? giriş yap