şükela:  tümü | bugün
  • kanımca mobil piyasadaki en sağlam playerunknown's battlegrounds çakması oyun.

grafikleri gayet hoş, çapraz platform duo/squad modları sağlam,bug report sistemi hızlı güzel bir oyun olmuş.
    ana oyundan farkı ise devasa haritada aynı anda 120 kişi savaşıyoruz.

tabii ki dokunmatik ekranla fps oynama deneyimi pc’de olduğu kadar kolay değil.
    ancak yine de pubg deneyimini sağda solda keyifli vakit geçirmek için yaşamak istiyorsanız bu oyun iyi bir seçenek olabilir.

marketlerde ücretsiz

app store

google play

16.12.17'de pc versiyonunu çıkarak gönlümüzü tekrardan kazandı.

bilgisayarınıza setup'ını yapımcının websitesinden indirebilirsiniz.

mobil cihazınızdan qr kodla pc'ye geçişi sadece ios destekliyormuş şuan websitesinden öyle diyor
    android geldiği zaman yazıyı güncellerim.

steam'e gelse fena olmaz aslında :)
  • teknolojinin geldiği seviyeyi gösteren oyun.

2013'te çıkan telefonumla 100 kişilik battle royale oynayabiliyorum.
  • tuş kontrolleri dokunmatik ekranda zor olsa da mobil için oldukça kaliteli bir oyun.
  • mobil oyun sektörünün kilometre taşı sayılabilecek oyunlardan biri.
  • şu an mobil camiadaki tartışmasız en iyi oyundur.

oynayacağınız zaman yeşillendirin sevgili suserlar. ruslar burayı da ele geçirmiş:)
  • insanoğlunun minik çakallıklarına kurban gitmiş bir oyun daha...

efendim mevzuat şöyle bir videoda geçiyor;

2-3 tane ruski arkadaş, otg kablosu kullanarak bu oyuna kablosuz joystick bağlayıp milletin ekmeği ile oynuyorlar.

sözkonusu çakallığı ben de yaptım, destekledi fakat über beceriksiz olduğum için en fazla 4. oldum. aslında iyi fikir ama... bilemedim etik değil benim gözümde...
  • oynadigim mobil oyunlar arasında teknolojisiyle beni hayrete düşüren bir hong kong oyunu. oynayalım muhabbet ederiz diyen suser lar yeşil atsın iki günde gold seviyesine çıkardım. doğuştan her şeye yetenekliyim galiba.
  • baya baya olmus oyundur. su ana kadar telefonumda bir tane oyun yoktu ama bu oyun cok hosuma gitti. o kadar buyuk harita ve itemi kasmadan, lag olmadan nasil yapabilmisler her el hayret ediyorum. ayni anda 120 kisi oynuyor mu gercekten bilmiyorum ama oynuyorsa buyuk basari.

bu arada ola ki son 10 veya 5e kalirsaniz bilin ki herkes yerde surunerek geziyor etrafta kosarsaniz tak diye indirirler. en son 1.oldugum elde herifin kafasina kadar girip mermi bosaltmama ragmen adam yerden kalkmadi. el bitince ayaga kalkip soyle bi alkisladim.
  • mobil oyundan fazlası olan oyun. oyunda pubg deki gibi solo, duo ve squad modu var. oyun içinde mikrofon ile konuşma özelliği sayesinde duo girdiğiniz kişiyle veya takımınızla oyunda rahat rahat haberleşebiliyorsunuz. oynamak isteyenler oyundaki nicklerini özelden yollayabilirler.
  • aslında çok eğlenceli oyun ama rankiniz yükseldikçe joystick ile oynayanlara daha sık rastlıyorsunuz ve kıl oluyorsunuz haliyle. son 5'e kalınca o daracık alanda siz kafanızı kaldırmaya korkarken , herifçioğlu sikini taşağını yaya yaya hareket edebiliyor. adamın win rate'i %50 , yersen.