şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • yeni yılda twitter’a damgasını vuran hesap. nam-ı diğer son fake hesap bükücü. sadece resim aramakla kalmadığı çok belli. twitterda son yıllarda ne kadar iki yüzlü insanın türediğinin ispatlayan adam.

çekişilirden tut, çok takipçili fenomenlere kadar harika ifşaları var.

insanlar özellikle son 3 yılda twitterı farklı amaçlarla kullanmaya başladılar. gündem çok hızlı değişiyor, artan oranla beraber takipçi sayıları hemen 1000’leri görüyor vesaire. bir yandan da anonim hesaplar hızla artmaya başladı. bu aradan sıyrılan yüzlerce çakal, sağdan soldan buldukları çoğunluğu kadın fotoğraflarını kullanarak millete fatura ödetiyormuş.

fake hesapları koklayan adam
  • herkeslerin yalan dünyada yaşadığını bir kere daha suratımıza çarpan twitter kullanıcısıdır. ne kadar ruh hastası kız varsa, ne kadar kız hesabı açıp milletten para koparan keko varsa ifşalıyor. bilmiyorum ya ifşa hesaplarına bi ilgim var nedense. çok eğleniyorum bakarken. işin garip tarafı her zaman fake hesaplar orijinal hesaptan daha çok takipçili oluyor.

hatta aynı şekilde ınstagramda da photoshop fail diye başka bi hesap var. farklı hesaplardan fotoğrafları çalıp kendisine paylaşanlar mı dersin. başkasının kafasını resimden silip kendi kafasını yapıştıranlar mı dersin, iki metre bacaklılar mı dersin, ince belli olmak için çekiştirmekten kolunu kalınlaştıranlar mı, çocuğuna bile uygulamadan makyaj yapıp paylaşanlar mı neler neler.

ruling '' biri bana ekşi de negatif yorum yazmış'' demiş baktım. bir şey yok ruling reis. varsa bi sıkıntı twit at bakarız icabına asfgfs. asla kendisini tanımıyorum bu arada. adını bile bilmem. gerçi geçen twit attıydı herhalde.
    (bkz: neyse öyle işte) gelmişken entry patlatayım dedim.
  • adamı twitter fenomenleri engellemeye başladı. müthiş bi amme hizmeti yapıyor. ne kadar hastalıklı insan var gösteriyor ibretlik resmen.
  • aptal biri tarafından yönetilen twitter hesabı. dün fake olduğunu düşünerek profil fotoğrafına perrie edwards adlı little mix üyesini koyan kızı ifşaladı. daha sonra gelen mentionlar üzerine gönderiyi sildi. adamın daha stan twitter denen şeyden haberi yok herkese fake diyor. keşke kendi fake hesabını da ifşa etse. hadi abicim hadi. iyi prim yaptın ama yeter.
  • ne kadar ruh hastası "amk delisi" varsa foyalarını ortaya çıkaran son fake bükücü. twitter hesabım olmamasına rağmen takip ediyorum paylaştığı şeyleri kendisinden haberdar olduğumdan beri. millet resmen kafayı yemiş amk. şizofren kaynıyor memleket.

bu arada buraları okuyodur muhtemelen. bir şekilde bana ulaşırsa çok makbule geçer. önemli.
  • uzun zamandır böyle eğlenmemiştim*. acayip eğlenceli bir arkadaş. taşı gediğine öyle bir koyuyor ki üstüne laf etmek mümkün değil.

favorim şu; kızın biri aa erkek arkadaşım bana hediye ayakkabı almış paylaşımı yapıyor. bizim ruling de yapılan paylaşımın görselinin orjinalini buluyor ve ifşalıyor. sonra kızın erkek arkadaşı da "lütfen sil kız çok rencide oldu, ayakkabıyı aldım ama henüz vermedim o erken paylaşmak istedi dayanamadı" diyor. ruling de kanıtlarsan silicem diyor. erkek arkadaş da bi ayakkabı fotosu atıyor. ruling onu da ifşalıyor kanıt fotosu da feyk çıkıyor. hahaha lan burda anlatınca çok komik olmadı ama esasen çok gomikti.
  • toplumda ne kadar abaza kadın olduğunu gözler önüne seren hesap. meğerse kadının abazası hiç çekilmiyormuş. hani ruslara para kaptıran erkeklere bok atılıyor da en azından rusların bir namı var. ne idüğü belirsiz tiplerin iki fotoğrafına aldanıp binlerce lira para kaptırmak da neyin nesi? öyle adamlara gönül kaptırıp, sadece kendilerine ilgi duyacaklarını, mutlu bir yuva kuracaklarını düşünmeleri daha da saçma.
  • twittir'da instagram'da connected'ta ruh hastalarının, milleti dolandırmaya çalışanların fake fotoğraflarını bulup çıkartan güzide bir hesaptır.

insanlar şüphelendikleri fotoğrafları, hesapları ruling'e bildirir ve ruling tek bakışta "fake bu, akşama bakarım" der. akşam olunca da "amk delisi" diyerek fotoğrafları aslıyla birlikte paylaşır.

nice twittir instagram hesaplarını dondurmaya zorlamıştır rulling reis. alnı ak, halk arkasında mücadelesine devam etmektedir.

son günlerde çok şikayet eden olduğundan dolayı twittir'da bazı paylaşımları kaldırılmaktadır ve halktan destek istemektedir.
  • bu kadarına da pes dedirten cinsten fake hesap-fotoğraf ifşaları yapan twitter hesabı. şu sıralarda spamlanıyor. ifşa olanların şikayetinden çok birilerinin saldırısı gibi bir durum var ortada. güzel insan, dm arkadaşım.
    (bkz: fbi open the door)
  • amk delilerini ortaya çıkarması zaten müthiş de. bu fake hesaplara sazan ötesi balıklama inananların bütün beyin kıvrımlarının arasındaki tek hücrelerini sikiyim.
    fotoğraftaki herif yunan heykeli gibi. ulan senle ne işi olur. öyle bi taş bebeğin senle instagramdan flörtleşmesine hangi motivasyonla inanıyosun. özgüvenini siktiğimin hımbılları.

ruling reis forever/