şükela:  tümü | bugün
 • fettullahçıların vatan hainliğinde sınır tanımadığının kanıtı. kaçacak ülke yokmuş gibi rum kesimine kaçıyor, üstüne ordunun sırlarını düşmana veriyor.
  subay dediğin canını bu devlet için vermeye yemin eden adamdır. bırakın canını vermeyi hapse girmeyi bile gözü kesmiyor.
  engin alan paşa ordunun altın çocuğuyken kumpasla hapse atıldı. bütün bunlara rağmen hapse girerken devletimiz bize burayı uygun gördüyse yatarız dedi.
  ben görev başında tutuklandı sanıyordum, emekliyken tutuklanmış. ama özel kuvvetler komutanlığı yapan çok parlak bir subaydı.
  fettullahçı hainlerin vatan hainliğiyle suçladığı subaylardan yurtdışındayken tutuklanmak için dönenler oldu. subay dediğin budur.
  ama kendileri fare gibi kaçıyorlar.
  sadece subaylar değil ortalama türk insanının tutumu da bu şekilde olur. ömer seyfettinin fermanını okuyarak büyümüş bir insanlar olarak devlet haksız yere idama mahkum etse kaçmamamız gerektiğini 7-8 yaşında öğrendik. her sabah varlığım türk varlığına arman olsun diye bağırdık.
  diyelim ki bu herif hapse girmek istemedi. ettiği yemine sadık kalamadı, kaçtı. kaçtığı ülkeye devlet sırlarını vermek pkklı eşkiyanın yaptığından da büyük bir vatan hainliğidir.
  ayrıca da sığınacak yer kalmamış gibi ermenistan, yunanistan ve rum kesimine sığınmak nedir? açlıktan ölürken türkiye düşmanlığını elden bırakmayan manyak sürüsü bunlar. tek varlık sebepleri türk düşmanlığı.
  üstüne yunanistana, rum kesimine devlet sırlarını veriyor şerefsizler.
 • dincidir
 • subay değildir. fetullahın köpeğidir.

  fetullahın ışık evlerinde çaldıkları sınav sorularıyla bir yerlere gelebilmiş, maklubeyle beslenmiş köpektir.
 • islami değerlerle yoğrulmuştur.
 • zamanında tüm hile/hurda ile gerçek vatanseverleri hapse atıp/istifa ettirip yerine geçenlerden sadece biri.
 • (bkz: hain domdom)
 • vakti zamanında fetöcü sınıf subayları yüzünden askeri liseler ve harp okullarından "kendi istekleriyle" ayrılmak zorunda bırakılan, askeri kültür ve altyapı ile yetişmiş vatansever öğrencilerin yerine alınmış klasik "şakirt"lerden sadece biri.

  hayatını elinden aldığınız bu kadar askeri öğrencinin yerine, "askeri okullarda gerekli irade ve disipline sahip askeri öğrenci yetiştiremiyoruz" bahanesiyle 2007-2008 öss ile "erkek harp okulu öğrencisi alımı"nın önünü açarak bu tipleri doldurdunuz, şimdi de bu boktan adamların kancıklıklarına veryansın ediyorsunuz.

  hayatını mahvettiğiniz askeri öğrencilerden sadece biriyim; tek suçum da onlar gibi olmamaktı. hakkını yediğiniz askeri öğrencilerinin ve ailelerinin vebali üzerinizde oldukça da burnunuz boktan çıkmayacak.

  bu arada; ilk dalga ile doldurulanların çoğu şuan üsteğmen rütbesinde. en son lağvedilenlerin ise gerçekten %90'ından fazlası da abartısız fetöcüydü. hashtag ile twitter'da merhamet kastıklarına bakmayın. 2016'da bütün askeri okullar fetö'nün tarlası gibiydi.
 • subaydan bağımsız ve hain olup olmamasından bağımsız olarak söylüyorum ki:
  ''x devlet haksız yere idam etse yine gitmek gerekir''
  ''varlığım x ülkesi varlığına armağan olsun''
  argümanlarını saçma bulduğum olay.
  1) değil devletin sırrını, arkadaşının sırrını bile başka birine aktarmayı doğru bulmam-yapmam.
  2) ben devlet için değil devlet benim için var. beni korumak için var. beni haksız yere idam edemez.
  arkadaşlar devletçi, xçi, yci reflekslerden vazgeçip, ''insancı'' olabilsek ve ''insana göre, hukuğa göre, medeniyete göre'' tepki-yargılama gösterirsek her şey daha güzel olacak inanın.
 • kazakistanlı olan eşi ile aynı iş yerinde 3 ay beraber çalışmışlığımız vardır. operasyon yapılmadan bir gece önce tası tarağı toplayıp ultra lüx yatları ile kaçmışlardır. gizli olan operasyonu önceden haber almaları da hala emniyetin içinde örgütün işlevsel olduğunu gösteriyor
 • fetöcüymüş ya da her ne sikimse. herhangi bir iktidar üyesinden tek farkı, kendisinin ve hesap verdiklerinin iktidarda olmamasıdır. çıkar çatışmasında yanlış ata oynamıştır.