şükela:  tümü | bugün
 • bu dinciler neden hep gavurlara siginiyor?
 • allah dusmanin da hayirlisini versin. ulkeye yapilan ihanetler, kahpelikler insana yapilsa beyin kanamasindan ayni gun olurdu! bakiyorum da yine turkiye gucluymus...
 • türk ordusunun "mevzubahis vatansa gerisi teferruattır" diyen, düşmanın elindeki tepeyi zamanında alamadığı için intihar eden, kendilerine "size ölmeyi emrediyorum" dendiğinde namazını kılıp şehit olan, 15 temmuzda komutanın bir talimatıyla, şehit edileceğini bile bile, tabancasını çekip gereğini yerine getiren subaylarının geldiği noktayı gösterir.
 • 28 şubat'ta * dokunulmayan subaylardır.

  o subaylar 15 temmuz'a kadar general oldular.

  1 ay önceden randevuyla gelinen genelkurmay başkanının makamına aynı gün fetöcüleri randevusuz sokan, add başkanlığı da yapmış yekta güngör özden.

  bonus: 28 şubat'ın baş aktörlerinden tuncay özkan nasıl fetöcü polsler tarafından kandırıldığını anlatırken yancısı uğur dündar 28 şubat zulmünden bahsediyor utanmadan:

  ülkesini yurdışına şikayet eden, baskı görmesini isteyenler de bu subayların bir veya iki gömlek altıdır.
 • birileri (!) tarafından beslenip büyütülen örgütün elemanıdır,
  bu birileri (!) bu adamların bu yapılanmalarına yıllar boyu kol kanat germiş kendilerine her yolu açmıştır ama yine aynı birileri (!) mağdur (!) olmuştur
 • fettullahçı bir vatan hainidir.
  devlet adamı/ asker dediğin can verir devlete sadık kalır. fetöcü hainler sayesinde hapis yatmamak için vatanını satan hainleri gördük.
  ferman örneği ile gerçek bir askerin devlet kendisini haksız olarak idama yollasa kaçmayacağını belirtmemi hayalci bulanlar olmuş.
  bu durumda kanlı canlı örnek olarak budin beylerbeyi koca arnavut uzun ibrahim paşa örneğini verelim. sadrazam viyana bozgunun faturasını kendisine kesip idam ettirdi. paşa sadrazam tarafından haksız yere idam edildiğini düşünse bile devletin çıkarını kendi canının önünde tutmuştur.
  paşanın son sözleri şu olmuştur:
  padişah, yenilgi ve bozgun nedeniyle böyle güçlü bir sadrazamı öldürülerek cezalandırmayı sakın düşünmesin. bu işin iyi bir şekilde sonuçlandırılması yine onun güçlü yönetimine verilmelidir. çünkü, çevresindeki ve yönetimindeki pek çok makam sahibine ancak o sözünü dinletebilir. gayretli bir sadrazamdır. ondan başka hiçbir sadrazam bu karışıklığın ve düşman saldırılarının önünü alamaz..
 • akape-fetö işbirliğinin bizlere sunduğu trajikomik subay.
 • hiç şaşırtmamıştır klasik dinci davranışıdır. türkiye sınırları içinde kalanlar sözde dava arkadaşlarını hayatlarını adadıkları (!) davalarını satmak için sıraya girdiler. ülkeden kaçan ihanet ettiği ülkeye mi yapmayacaktı bunu ?

  ulan şu ülkede solcular yıllarca işkence gördü, öldürüldü yine ne davasını ne arkadaşını sattı. bu şerefsizler de bir gece nezarette kalınca onu itirafçı yapmayın beni yapın diye yarış içine girdiler.