şükela:  tümü | bugün
 • (ing.) soylentiye gore
 • rob reiner'in yonettigi ve jennifer aniston, mark ruffalo ve kathy bates gibi hastasi oldugumuz insanlarin rol aldiklari 2005 tarihli film.
 • tam evlenmek üzereyken kendi ailesinin the graduate romanına ve dolayısıyla filmine de ilham kaynağı olduğunu ve büyükannesinin de ünlü mrs robinson ın ta kendisi olabileceğini öğrenen bir kızın öyküsünü anlatan film. kadroda ayrıca kevin costner da yer almakta.
 • gazeteci sarah huttinger'ın (bkz: jeniffer aniston) evlenme arifesinde iken ailesi hakkında öğrendiği dedikodular, bu dedikoduların gerçeklikleri ve evlilik öncesi bunalım ekseninde dönen, ülkemizde gerçek dedikodu ismiyle bugün gösterime girecek olan film. web sitesi için: http://rumorhasitmovie.warnerbros.com/
 • amerika'nın npr radyosunda 'rumor has it, this was going to suck' diye bir review'ını dinledigim film.
 • hevesle gittiğim ama hayal kırıklığına uğradığım film. birinin aklına bi fikir gelmiş aa bi adam olsun üç nesille de beraber olsun hadi buna film yapalım demişler sanki. jennifer* la kevin* in hatırına seyredilebilecek film. bir de bence erkeklerin rahatsız edebilecek bir film, çünkü kadınların ne kadar kolay aldatabileceklerini ve de sırf evlenilecek erkek diye evlilik teklifi kabul edebileceklerini gösteriyor. yine de bence bi romantik komedi izlemek istiyorsanız bu aralar tavsiyem (bkz: the wedding date)
 • tam anlamıyla kötü bir film. sadece kevin costner ve jennifer anistonu görmek için gidilebilir belki. kötü olabileceğini bekliyodum da bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim hiç. 1.5 saatinizi sokağa atmak istemiyorsanız izlemeyin derim. 3.5/10
 • daha çok kadınların evlilik öncesi yaşadıkları kaygılar üzerine kurulan bir film.the graduate temelinden gitmesi ise bu romantik komediyi sıradanlıktan kurtarmaya yetmiyor ne yazık ki.keşke kevin costner o rolde oynamasaydı diyerek ve shirley maclaine'e daha da hayranlık duyarak filmden ayrılıyorsunuz o kadar.
 • unfaithful 'dan sonra senaryosundan igrendigim ilk film. oradaki diane lane'nin oynadıgı karakterden midem bulanmıştı. jennifer aniston'ın oynadıgı karakterle tam anlamıyla kustum işlem tamamlandı.

  --- spoiler ---
  sen nişanlının ananesi ve annesiyle yatan herifle yattıgını ogren, ustelik bir de yiyişirken gor. sonra hatun evde kalacam diye gelsin ama gene de kabul et. "boynuzluuuu" diye bagırmak geldi icimden. bak gene midem bulandı...
  --- spoiler ---
 • iyi ki izlediğim dedirten film.ana konunun dışında yan ama dikkat edilmesi gereken güzel temalar da işlenmiş filimde..hep içten içe düşündüğümüz olay kökleri hakkında yanılabileceğimizi gayet güzel acıklıyor.

  "-baba neden sana hiç benzemiyorum?tenis oynamaktan hoşlanmıyorum, arabayı senin gibi yavaş değil hızlı sürmekten hoşlanıyorum..neden baba?

  - çünkü o arabada sen vardın kızım..."