şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dört dörtlük bir parça.gerek sözleri,gerek klibi,gerek beatiyle.
 • klibinde meşale taşıyan haliyle rihanna'ya ciddi ciddi hasta olduğum şükela şarkı. ayrıca hakkında last.fm'de "when rihanna sings and kanye does his verse, you'll forget jay-z was even on this song" geyiği dönmekte, katılmamak elde değil*.
 • dinledikçe tekrar dinleyesi gelen,anarşi ve özgüvenle süslü leziz bir şarkı...
 • chris brown'a yazılmış bir ağıt olm bu şarkı. "alaalalalağağğağağağağ" kısmıyla içimdeki doğulu, aşiret çocuğu uyanıyor. adamın yerinde olmak istemezdim zira üçün birini (jay-z + kanye west + rihanna işin 3 kısmı, ortaya çıkan şarkı ise 1'lik kısım) almamış değil kendisi. kötü geçen bir günün, miniminnacıcık bir moral bozukluğunun üstüne efendime diyeyim kadayıf, bilemedin şekerpare, hadi hiç olmadı süpangle gibi gelen şükela bir şey. şey evet. hani anılar bir anda aklınıza gelir yæ............. hani durup durup sinirlenirseniz yææ............... hani sövmekten kendinizi yiyip bitirir, tabağınızaki yemek size hüzüntülü bir ifadeyle bakar yæææ........... işte öyle bir durumu ancak bu şarkıyla aşabiliriz sevgili ağızlarına kırmızı biber sürdüklerim. "rihanna'nın sesine gurban oliyim, yeah monako1!!111" dedirtti bana bu şarkı. bu hatunun sesi evet her daim dadlu idi ancak chris brown (:madı'fakin':, yo:yo!!1, :$) bu hanımkızımızı dövünce cidden sesine mi yaramış noğolmuş?

  türk feministleri için bir kez daha, yoğun istek üzerine göğsümü gere gere bir kez de yüksek sesle söylüyorum. bir kadını dövünce sesi güzelleşir mi sevgili feministler? ha canlarım?

  bayıldığım kanye'ciğime de geleyim qele bir. kanye west'in "taylor swift kuklası"na yaptığı "görgüsüz, cahil, ukala, egolu", ki yok öyle bir şey gayet de "eheheh, adamım yæ"lık bir davranıştı ki bunu beyonce'den dünya ahiret nefret eden bir insan olarak söylüyorum, davranışından sonra bir de bu şarkıyı dinleyin. oha amınaqoyim, şarkıyı rihanna'yla coşturmuş herif.

  kanye west dünyanın en alçak gönüllü insanıdır.
  rihanna'nın sesi ekmek arası yemeliktir.
  chris brown da dondurma yalasın. dır.
 • sahur vakti beni havaya sokmuş şarkıdır.. yılın rap parçası diyorum ve çevir çevir dinliyorum bakalım nereye kadar..
 • klibinde böyle manitasından dayak yedikten sonra abilerini çağırmış, bir kamyon adam toplamış kız imajı çizmiş sanki rihanna.

  sözlerini de yazayım tam olsun:

  sen beni dövdün ama ben ve abilerim işte tam da böyle taşlı sopalı psikopat manyak insanlarız. ateşler falan, yandın olm sen.
 • rap ile alakam "cartel bir numara, en büyük! cehennemden çıkan çılgın türk...", karakan'ın yağmur ve eminem'in the way i am'iyle sınırlıdır. pek sevdiğim bir tarz değil. lakin geçenlerde jay leno'nun şovunda dinledim bu şarkıyı. hakikaten de süper bir çalışma olmuş, özellikle rihanna ile jay z uçmuş bunda. kanye west de yancı gibi takılmış.

  jay leno show'daki performansın bulabildiğim tek videosu aha bu link'te,

  http://www.popcrunch.com/…-the-jay-leno-show-video/
 • sözleri gizli reebok reklamı içeren şarkıdır.

  öte yandan mafiozo jay-z ve nevalesinin east coast a sahip çıktığının delilidir.

  ve itiraf ediyorum bet sesimle arabada bağıra bağıra söylediğim şarkıdır.
 • şarkı da klipte inanılmaz cool.. adamlar gerçekten çok başarılı.. sonra rihanna tarkan ın düet teklifini niye geri çevirdi.. teehyallaam.. olm tamam bizim tarkan da iyi de birader şu klibi sıkı bir ses tesisatında ve iyi bir görüntü kalitesiyle dinlesene bi kere be abi.. adamlar gerçekten farklı tripte yani..